Cennik urządzeń Junkers-Bosch 2017
Cennik urządzeń Junkers-Bosch 2017 – Rozdział 6 Gazowe kotły – kondensacyjne wiszące
3 października 2017
Cennik De Dietrich
Cennik De Dietrich
4 października 2017

Centrala ComfoAir Q – inteligentne rozwiązanie wentylacyjne

Ważnym systemem w każdym domu jest wentylacja. Jeżeli działa sprawnie, nie ma żadnych problemów z wilgocią oraz grzybem. Centrala ComfoAir Q jest odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących w tym zakresie inteligentnych rozwiązań.

 

Zehnder ComfoAir

Zehnder ComfoAir

Inteligentne i łatwe w obsłudze centrale wentylacyjne od marki Zehnder zapewniają komfortową wentylację pomieszczeń, przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędnych właściwości. Świeże powietrze będzie praktycznie bezgłośnie dostarczane do pomieszczeń, w których można będzie czuć się po prostu dobrze. W końcu będą pozbawione zanieczyszczeń.

ComfoAir Q jest dostępna w kilku wersjach, co ułatwia montaż i pozwala na odpowiednie dopasowanie sprzętu do wymogów danego budynku. Każdy z produktów marki Zehnder posiada szereg certyfikatów potwierdzających wysoką jakość i niezawodność działania. Wybierając to rozwiązanie zyskują Państwo wysokiej jakości rozwiązanie zapewniające znakomite efekty przy wentylowaniu pomieszczeń.

Można powiedzieć, że marka Zehnder przygotowała system innowacyjny, praktyczny i kompletny. Nowe rozwiązania zastosowane w centrali sprawiają, że nikt nie będzie mógł narzekać na komfort panujący we wnętrzach. Obecnie ComfoAir Q jest najlepszym rozwiązaniem, jakie można wprowadzić do budynku. Zapewnia wysokie poczucie komfortu, a przy tym działa bardzo efektywnie.

 Wysoka efektywność energetyczna Central ComfoAir Q

Klasy efektywności ComfoAir - zestawienie

Klasy efektywności ComfoAir – zestawienie

1) Klasy efektywności energetycznej zgodnie z dyrektywą 2009/125/WE z rozporządzeniem UE nr 1253/2014.Rozwiązanie od marki Zehnder odznacza się znacznie wyższą efektywnością energetyczną, w porównaniu do systemów, które obecnie są wykorzystywane na europejskim rynku. Przy tym, wentylacja pomaga zmniejszyć zużycie energii i wykazuje się dużą sprawnością przy odzyskiwaniu ciepła – nawet do 90%.

Zehnder ComfoAir Q łatwy montaż

Zehnder ComfoAir Q łatwy montaż

Łatwy montaż

Montaż ComfoAir Q odbywa się przy użyciu metody plug & play. Zapewnia to łatwą i bezpieczną instalację systemu. Ponadto jest możliwość lewostronnej lub prawostronnej wymiany przyłączy, co umożliwia perfekcyjne dostosowanie rozwiązania do warunków panujących w danym budynku.

Urządzenia z tej serii mają nieskomplikowaną budowę, dlatego nie sprawiają większych problemów podczas montażu. Są również wygodne w konserwacji.

Sterowanie

ComfoAir Q można sterować przy użyciu różnych narzędzi. Jest to możliwe przy użyciu standardowego panelu sterującego, z wykorzystaniem dotykowego wyświetlacza lub przy użyciu praktycznej aplikacji dostępnej na urządzeniach mobilnych.

Zalety ComfoAir Q

  • wysoka efektywność energetyczna,
  • zapewnienie poczucia komfortu we wnętrzach,
  • dostarczanie świeżego powietrza,
  • bezgłośna praca,
  • łatwy montaż,
  • bezproblemowa obsługa centrali.

 


Zobacz w naszym sklepie

Centrala wentylacyjna ComfoAir Q350 TR – Remont

Centrala wentylacyjna ComfoAir Q350 TR – Remont

Centrale odzysku ciepła Comfoair Q50 zapewnią maksymalny komfort cieplny i właściwy klimat w każdym pomieszczeniu.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/1541-comfoair-q350-tr-centrala-wentylacyjna


Wykorzystano materiały i publikacje producenta

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx