Cennik urządzeń Junkers-Bosch 2017
Cennik urządzeń Junkers-Bosch 2017 – Rozdział 6 Gazowe kotły – kondensacyjne wiszące
3 października 2017
Cennik De Dietrich
Cennik De Dietrich
4 października 2017

Centrala ComfoAir Q – inteligentne rozwiązanie wentylacyjne

Ważnym systemem w każdym domu jest wentylacja. Jeżeli działa sprawnie, nie ma żadnych problemów z wilgocią oraz grzybem. Centrala ComfoAir Q jest odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących w tym zakresie inteligentnych rozwiązań.

 

Zehnder ComfoAir

Zehnder ComfoAir

Inteligentne i łatwe w obsłudze centrale wentylacyjne od marki Zehnder zapewniają komfortową wentylację pomieszczeń, przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędnych właściwości. Świeże powietrze będzie praktycznie bezgłośnie dostarczane do pomieszczeń, w których można będzie czuć się po prostu dobrze. W końcu będą pozbawione zanieczyszczeń.

ComfoAir Q jest dostępna w kilku wersjach, co ułatwia montaż i pozwala na odpowiednie dopasowanie sprzętu do wymogów danego budynku. Każdy z produktów marki Zehnder posiada szereg certyfikatów potwierdzających wysoką jakość i niezawodność działania. Wybierając to rozwiązanie zyskują Państwo wysokiej jakości rozwiązanie zapewniające znakomite efekty przy wentylowaniu pomieszczeń.

Można powiedzieć, że marka Zehnder przygotowała system innowacyjny, praktyczny i kompletny. Nowe rozwiązania zastosowane w centrali sprawiają, że nikt nie będzie mógł narzekać na komfort panujący we wnętrzach. Obecnie ComfoAir Q jest najlepszym rozwiązaniem, jakie można wprowadzić do budynku. Zapewnia wysokie poczucie komfortu, a przy tym działa bardzo efektywnie.

 Wysoka efektywność energetyczna Central ComfoAir Q

Klasy efektywności ComfoAir - zestawienie

Klasy efektywności ComfoAir – zestawienie

1) Klasy efektywności energetycznej zgodnie z dyrektywą 2009/125/WE z rozporządzeniem UE nr 1253/2014.Rozwiązanie od marki Zehnder odznacza się znacznie wyższą efektywnością energetyczną, w porównaniu do systemów, które obecnie są wykorzystywane na europejskim rynku. Przy tym, wentylacja pomaga zmniejszyć zużycie energii i wykazuje się dużą sprawnością przy odzyskiwaniu ciepła – nawet do 90%.

Zehnder ComfoAir Q łatwy montaż

Zehnder ComfoAir Q łatwy montaż

Łatwy montaż

Montaż ComfoAir Q odbywa się przy użyciu metody plug & play. Zapewnia to łatwą i bezpieczną instalację systemu. Ponadto jest możliwość lewostronnej lub prawostronnej wymiany przyłączy, co umożliwia perfekcyjne dostosowanie rozwiązania do warunków panujących w danym budynku.

Urządzenia z tej serii mają nieskomplikowaną budowę, dlatego nie sprawiają większych problemów podczas montażu. Są również wygodne w konserwacji.

Sterowanie

ComfoAir Q można sterować przy użyciu różnych narzędzi. Jest to możliwe przy użyciu standardowego panelu sterującego, z wykorzystaniem dotykowego wyświetlacza lub przy użyciu praktycznej aplikacji dostępnej na urządzeniach mobilnych.

Zalety ComfoAir Q

  • wysoka efektywność energetyczna,
  • zapewnienie poczucia komfortu we wnętrzach,
  • dostarczanie świeżego powietrza,
  • bezgłośna praca,
  • łatwy montaż,
  • bezproblemowa obsługa centrali.

 


Zobacz w naszym sklepie

Centrala wentylacyjna ComfoAir Q350 TR – Remont

Centrala wentylacyjna ComfoAir Q350 TR – Remont

Centrale odzysku ciepła Comfoair Q50 zapewnią maksymalny komfort cieplny i właściwy klimat w każdym pomieszczeniu.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/1541-comfoair-q350-tr-centrala-wentylacyjna


Wykorzystano materiały i publikacje producenta

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx