dscn2101Zabudowy wykonane z płyty G-K staja się coraz bardziej popularne w gronie osób szczególnie zainteresowanych posiadaniem atrakcyjnego pomieszczenia, w związku, z czym szczególnie często wykorzystywane są one przez nich w salonach i w sypialniach, ale nie tylko. Ich zastosowanie cieszy się całkiem sporą popularnością w przypadku wykończania kuchni i łazienek. 

Wynika to przede wszystkim z faktu, że zabudowy gk doskonale kryją instalacje czy kanalizacje, które na pewno nie stanowią zbyt atrakcyjnego widoku i nie dodają atrakcyjności pomieszczeniom, które uważane mają być za najładniejsze w całym mieszkaniu.

Co więcej, zabudowy gips – karton bardzo często wykorzystywane są do obudowy kominków, co zauważa się przede wszystkim w przypadku wykończeni i aranżacji salonów utrzymywanych w trybie nowoczesnym.

Bardzo często zabudowy gk charakteryzują się również posiadaniem kilku elementów oświetleniowych, które dodają uroku i klimatu całemu pomieszczeniu. Atrakcyjne podświetlenia stosowane są w przypadku wyposażania salonów oraz sypialni, jednak nie jest to regułą.

Reklama waska

 

Jesteśmy wstanie wykonać najbardziej nietypową zabudowę bądź regał GK

[flgallery id=33 /]

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx