wnetrza 08Salon to pomieszczenie, które powinno być możliwie jak najbardziej dopasowane do preferencji wszystkich mieszkańców. Tylko i wyłącznie w ten sposób będzie możliwe atrakcyjne i komfortowe spędzanie wolnego czasu w jego obrębie.

Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem takich usług, jak na przykład aranżacja i remont salonu. Zrobimy wszystko, aby dopasować go do Państwa indywidualnych wymagań, od wyburzania ścian, wstawiania nowych, po ich szlifowanie i montowanie sufitów podwieszanych, aż do dokładnych prac wykończeniowych, gwarantujących ostateczny wygląd pomieszczenia. Nasza oferta jest jednak zdecydowanie szersza. Zachęcamy do zapoznania się z opisywanymi przez nas poniżej przykładowymi usługami, dzięki którym salon może prezentować się jeszcze atrakcyjniej.

 

wnetrza 12Przygotowanie salonu do remontu

Przygotowywanie salonu do remontu to jedno z największych wyzwań. W wielu przypadkach wymaga burzenia ścian i wstawiania nowych, budowy ścian z płyt G-K czy chociażby montażu sufitu podwieszanego, który w przypadku tego rodzaju pomieszczeń sprawdza się najlepiej.
Aby prawidłowo przeprowadzić wszystkie działania, wykorzystujemy tylko i wyłącznie profesjonalne urządzenia, w tym przede wszystkim wiertarki, przecinarki czy urządzenia szlifujące znanych i docenianych na rynku producentów.

 

Montaż instalacji

Aby przebywanie w salonie gwarantowało odpowiednie poczucie komfortu, niezbędny jest montaż przynajmniej podstawowych instalacji. Pomagamy w montażu lub zmianie instalacji elektrycznej i cieplnej. Pomagamy w przygotowywaniu ogrzewania podłogowego do użytkowania. Zmieniamy położenie gniazdek i włączników świateł oraz wymieniamy lampy i żyrandole.

 

wnetrza 14Wykonywanie podłogi

Wykonywanie podłogi dokonujemy od odpowiedniego wyrównania jej podłoża, eliminując stare materiały oraz wszelkiego rodzaju wypukłości lub zagłębienia. W zależności od preferencji klienta, zajmujemy się profesjonalnym układaniem paneli, płytek ceramicznych lub gresu. Chętnie doradzimy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości – decydowanie się na konkretny rodzaj podłogi na pewno nie należy do zadań najłatwiejszych.

 

wnetrza 06Malowanie i tapetowanie ścian

Odpowiednia aranżacja salonu to podstawa. Przed przystąpieniem do malowania lub tapetowania ścian dokładnie zapoznajemy się z wymaganiami klientów. W zależności od jego preferencji, przygotujemy ściany jednokolorowe bądź wzorzyste. Chętnie zapoznajemy zainteresowane osoby ze swoimi propozycjami i wcześniejszymi realizacjami, które mogą stanowić atrakcyjną inspirację. Pomagamy w wyborze koloru, dopasowując go do mebli czy podłóg, a także charakteru i preferencji mieszkańców.

 

Nie trzeba wiele czasu ani pieniędzy, aby cieszyć się posiadaniem i wykorzystywaniem atrakcyjnego salonu. Wystarczy odrobina chęci, odpowiednio dobrany projekt i doświadczona firma remontowa, która weźmie wszystko w swoje ręce.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
montaz anten Skwierzyna
montaz anten Skwierzyna
9 lat temu

Nietuzinkowe wpisy, dobra tematyka.

1
0
Podziel się swoją opiniąx