Złota ściana – panele ścienne 3D
10 lutego 2015
Projekt łazienki w Dębicy
16 lutego 2015

Nowoczesne dekoracje na ścianę

Najlepsze połączenie jakie można sobie wymarzyć jeśli chodzi o panele dekoracyjne 3D to połączenie kółek i nieregularnych kwadratów. Ściana prezentuje się w bardzo ciekawy i oryginalny sposób. Dzięki temu, że jest biała, cała jej faktura jest ładnie uwypuklona i każdy element jaki został na niej umieszczony jest bardzo dobrze widoczny.

Cechą charakterystyczną takich paneli ściennych 3D są kółka, która znajdują się na wierzchołkach kwadratów. Kwadraty, które efektownie wyglądają na takiej ścianie posiadają falowane boki, które wyglądają w bardzo ciekawy sposób. Takie geometryczne połączenia świetnie sprawdzają się na ścianach umieszczanych w pokojach młodzieżowych i awangardowych. Na takiej ścianie dużo się dzieje, a te działania się stonowane przez biały kolor.

Taka ściana nie jest dominującym elementem w pomieszczeniu, a jednak każdy zwraca na nią uwagę. I tak właśnie powinno być. Dobre jest również to, że pozostałe ściany w pokoju są także białe, ale już bez dekoracyjnych elementów. Na tle tej dekoracyjnej ściany wykonanej z paneli 3D została umieszczona ciekawa kanapa, której częścią są białe i niebieskie poduszki. To właśnie biel i niebieski są dominującymi elementami w tym pomieszczeniu. Szczególnie niebieski kolor świetnie ożywia całe pomieszczenie i sprawia, że nie jest ono nudne. Na pewno w takim pomieszczeniu czuć ducha młodości, awangardy i oryginalności, co jest bardzo inspirujące. 

Panele Ścienne Loft Desing 20 -2

Panele Ścienne Loft Desing 20 -1

 

W takim pomieszczeniu na pewno nikt nie będzie się nudził. Ściana wykonana z paneli dekoracyjnych 3D świetnie w takiej oryginalnej przestrzeni wygląda. Jest odpowiednim elementem dekoracyjnym w takim wnętrzu. Czasem warto zdecydować się na takie nietypowe i niesztampowe rozwiązania, aby uzyskać ciekawy efekt. Na pewno będziemy mogli dzięki temu cieszyć się z efektu wizualnego, który będzie się prezentował jak należy. Na pewno każdy będzie zadowolony z przebywania w pomieszczeniu, które zostanie w taki sposób wykończone. Szczególnie, że każdy element takie wnętrza został dokładnie przemyślany.

Włącznie z panelami dekoracyjnymi na ścianie, które w tym przypadku świetnie zostały dobrane i można być w pełni z nich z nich zadowolonym, ponieważ wszystko świetnie się ze sobą komponuje. Na pewno można uzyskać efekt o jaki nam chodzi. Warto więc postawić na oryginalność, jeśli chodzi o dekoracyjne ścienne, ponieważ dzięki temu możemy stworzyć wnętrze, w którym z przyjemnością będziemy przebywali i które faktycznie będzie się nam podobało. Na pewno będziemy mogli być wtedy z takiego faktu zadowoleni.

Panele Loft Desing 20 – do kupienia w naszym sklepie

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 20 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 20 Dekoracje ścienne

Zastosowanie paneli ściennych w mieszkaniu może okazać się znakomitym pomysłem, który doda pomieszczeniu oryginalności oraz wspaniałego charakteru

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/150-loft-design-system-dekor-20-quilted-panel-dekoracyjny-scienny-3d.htmlRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
clayton ewing
clayton ewing
9 lat temu

Super, bardzo mi się podoba

Ania
Ania
9 lat temu

świetnie to wygląda! Bardzo mi się podoba i jest takie nietypowe!

2
0
Podziel się swoją opiniąx