Wentylacja decentralna marki BLAUBERG

BLAUBERG logo

Produkty firmy BLAUBERG są dostępne w ponad 20 krajach na całym świecie. Marka przygotowuje kompleksowe oferty, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Oferuje zarówno rozwiązania do domu, jak i do komercyjnego przeznaczenia.

Kilka słów o firmie BLAUBERG

Firma BLAUBERG posiada siedzibę w Monachium. Tworzy nowoczesną wentylację bazującą na nowoczesnych osiągnięciach techniki oraz nauki. Dla nikogo nie powinno być obojętne, jakim powietrzem oddycha zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Zdrowotne konsekwencje niewłaściwej wymiany powietrza mogą być naprawdę bardzo poważne, dlatego warto rozważyć wprowadzenie do budynku wentylacji decentralnej marki BLAUBERG.


Gdzie można zastosować wentylację decentralną marki BLAUBERG ?

Wentylacja decentralna sprawdzi się w:


Oferta

Systemy jednorurowe do pojedynczych pomieszczeń

Systemy jednorurowe do pojedynczych pomieszczeń


Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeń w budynkach instytucjonalnych

Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeń w budynkach instytucjonalnych


Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeń

Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeńWentylatory do systemów jednorurowych

Wentylatory do systemów jednorurowych


Wentylatory domowe

Wentylatory domoweWentylacja decentralna dla wymagających

Jeżeli zauważyłeś, że w Twoich pomieszczeniach rozwija się grzyb, pleśń, a także towarzyszą temu nieprzyjemne zapachy, czas, aby rozważyć wprowadzenie do budynku wentylacji decentralnej. Bóle głowy, problemy z koncentracją oraz ze snem są spowodowane nieprawidłową wymianą powietrza we wnętrzach. Zamień wentylację grawitacyjną a wentylację decentralną, a od razu zauważysz różnicę. Każdy wie, że wprowadzenie wentylacji mechanicznej wiąże się z koniecznością poważnego remontu związanego z prowadzeniem kanałów wentylacyjnych po całym budynku.

Wentylacja decentralna jest rozwiązaniem prostym, wydajnym i łatwo wpisującym się w aranżację i stylistykę każdego wnętrza. Pozwala na przefiltrowanie powietrza w pojedynczych pomieszczeniach, a przy tym ogranicza straty ciepła zimą. Nowoczesne systemy, jakie przygotowała marka BLAUBERG są zdalnie sterowane i posiadają możliwość programowania trybów pracy. Dzięki temu wentylację decentralną w pełni można dostosować do swoich potrzeb.

BLAUBERG rekuperator

Marka BLAUBERG jest bardzo dobrze znanym producentem wentylacji decentralnej, która zyskuje na popularności. Produkty tej firmy znane są już w ponad 20 krajach na całym świecie. Wentylacja decentralna to system prosty, wydajny, a przy tym idealnie nadający się do różnego rodzaju pomieszczeń, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza, które jest filtrowane. Budynek chroniony jest przed cząsteczkami smogu, a w dodatku można ograniczyć straty ciepła zimą. Efekty z działania wentylacji decentralnej zachwycą każdego.

Podziel się
Scroll Up