Wentylacja decentralna marki BLAUBERG

BLAUBERG logo

Produkty firmy BLAUBERG są dostępne w ponad 20 krajach na całym świecie. Marka przygotowuje kompleksowe oferty, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Oferuje zarówno rozwiązania do domu, jak i do komercyjnego przeznaczenia.

Kilka słów o firmie BLAUBERG

Firma BLAUBERG posiada siedzibę w Monachium. Tworzy nowoczesną wentylację bazującą na nowoczesnych osiągnięciach techniki oraz nauki. Dla nikogo nie powinno być obojętne, jakim powietrzem oddycha zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Zdrowotne konsekwencje niewłaściwej wymiany powietrza mogą być naprawdę bardzo poważne, dlatego warto rozważyć wprowadzenie do budynku wentylacji decentralnej marki BLAUBERG.


Gdzie można zastosować wentylację decentralną marki BLAUBERG ?

Wentylacja decentralna sprawdzi się w:


Oferta

Systemy jednorurowe do pojedynczych pomieszczeń

Systemy jednorurowe do pojedynczych pomieszczeń


Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeń w budynkach instytucjonalnych

Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeń w budynkach instytucjonalnych


Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeń

Centrale wentylacyjne do pojedynczych pomieszczeńCzujniki CO2

Czujniki CO2


Wentylatory do systemów jednorurowych

Wentylatory do systemów jednorurowych


Wentylatory domowe

Wentylatory domoweWentylacja decentralna dla wymagających

Jeżeli zauważyłeś, że w Twoich pomieszczeniach rozwija się grzyb, pleśń, a także towarzyszą temu nieprzyjemne zapachy, czas, aby rozważyć wprowadzenie do budynku wentylacji decentralnej. Bóle głowy, problemy z koncentracją oraz ze snem są spowodowane nieprawidłową wymianą powietrza we wnętrzach. Zamień wentylację grawitacyjną a wentylację decentralną, a od razu zauważysz różnicę. Każdy wie, że wprowadzenie wentylacji mechanicznej wiąże się z koniecznością poważnego remontu związanego z prowadzeniem kanałów wentylacyjnych po całym budynku.

Wentylacja decentralna jest rozwiązaniem prostym, wydajnym i łatwo wpisującym się w aranżację i stylistykę każdego wnętrza. Pozwala na przefiltrowanie powietrza w pojedynczych pomieszczeniach, a przy tym ogranicza straty ciepła zimą. Nowoczesne systemy, jakie przygotowała marka BLAUBERG są zdalnie sterowane i posiadają możliwość programowania trybów pracy. Dzięki temu wentylację decentralną w pełni można dostosować do swoich potrzeb.

BLAUBERG rekuperator

Marka BLAUBERG jest bardzo dobrze znanym producentem wentylacji decentralnej, która zyskuje na popularności. Produkty tej firmy znane są już w ponad 20 krajach na całym świecie. Wentylacja decentralna to system prosty, wydajny, a przy tym idealnie nadający się do różnego rodzaju pomieszczeń, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza, które jest filtrowane. Budynek chroniony jest przed cząsteczkami smogu, a w dodatku można ograniczyć straty ciepła zimą. Efekty z działania wentylacji decentralnej zachwycą każdego.

Podziel się
Scroll Up