System Kisan Comfort

System Kisan Comfort

System ogrzewania płaszczyznowego marki Kisan to na chwilę obecną jeden z najczęściej wybieranych producentów rozwiązań grzewczych zarówno dla ogrzewania podłogowego jak i ściennego.

System ten w odróżnieniu od rozwiązań proponowanych przez konkurencję zaprojektowany został z myślą o tej formie ogrzewania dzięki czemu cechuje się doskonałymi parametrami technicznymi, długim bo wynoszącym 50 lat okresem bezawaryjnej pracy.

Flagowym produktem w tym systemie jest rura zaprojektowana specjalnie do ogrzewania podłogowego ( rura wielowarstwowa PE-RT/AL/PE do ogrzewania płaszczyznowego – kolor czerwony ), która stanowi niedościgniony wzorzec dla innych producentów systemów ogrzewania płaszczyznowego.

Dostępne systemy ogrzewania płaszczyznowego

System Kisan Comfort

Ogrzewanie podłogowe

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony ogrzewaniu podłogowemu i sprawdź dlaczego to właśnie ten system ogrzewania jest tak popularny.

Zobacz

System Kisan Comfort

System ogrzewania płaszczyznowego marki Kisan to na chwilę obecną jeden z najczęściej wybieranych producentów rozwiązań grzewczych zarówno dla ogrzewania podłogowego jak i ściennego.

System ten w odróżnieniu od rozwiązań proponowanych przez konkurencję zaprojektowany został z myślą o tej formie ogrzewania dzięki czemu cechuje się doskonałymi parametrami technicznymi, długim bo wynoszącym 50 lat okresem bezawaryjnej pracy.