cenniki i katalogi
Pompa ciepła cennik
26 kwietnia 2019
Zawór Mieszający Esbe
Termostatyczny zawór mieszający – jak dobrać go do instalacji ogrzewania podłogowego ?
27 kwietnia 2019
Pokaż wszystkie
Dofinansowanie do pompy ciepła czyli jak uzyskać dotację - A

Dofinansowanie do pompy ciepła czyli jak uzyskać dotację - A

Dofinansowanie do pompy ciepła czyli jak uzyskać dotację

Jest kilka możliwości, dzięki którym możesz pozyskać środki potrzebne na sfinansowanie inwestycji, jaką jest pompa ciepła.

1 - zielona

Zielony kredyt/EKOkredyt

Można zaciągnąć kredyt z dopłatą od 11 do 50 tysięcy złotych brutto. W swojej ofercie mają go takie banki, jak Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Zachodni, Getin Noble Bank, Nordea Bank, Deutsche Bank.
2 - zielona

Fundusz Termomodernizacji i Remontów (FTiR)

Od 19 marca 2019 roku dostępna jest premia termomodernizacyjna, dzięki której inwestor może liczyć na zwrot 20% wykorzystanego kredytu na przystosowanie mieszkanie lub domu pod pompę ciepła. Premia dostępna jest w Banku Gospodarki Krajowej i Banku Ochrony Środowiska.
pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz na naszym portalu dział poświęcony pompa ciepła i sprawdź dlaczego to właśnie te urządzenia zyskują na popularności

Zobacz

Chcesz ogrzewać swój dom ekologicznym źródłem ciepła? Obecnie nie ma z tym żadnego problemu. Nie dość, że na rynku dostępnych jest bardzo dużo proekologicznych rozwiązań grzewczych, to jeszcze powstają programy, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie całej inwestycji, czyli wymianę starego kotła na nowy. Pieniądze na modernizację swojego domu pod kątem ekologicznych wymogów ( np. zakup i instalacja pompy ciepła ) możesz uzyskać w następujących programach: Zielony kredyt, Fundusz Termomodernizacji i Remontów (FTiR) czy „Czyste powietrze”. Dofinansowanie na tata 2019, 2020

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krys
krys
1 rok temu

Gdzie można znalesc aktualne dofinansowania na terenie Warszawy ?

1
0
Podziel się swoją opiniąx