cenniki i katalogi
Pompa ciepła cennik
26 kwietnia 2019
Zawór Mieszający Esbe
Termostatyczny zawór mieszający – jak dobrać go do instalacji ogrzewania podłogowego ?
27 kwietnia 2019
Pokaż wszystkie
Dofinansowanie do pompy ciepła czyli jak uzyskać dotację - A

Dofinansowanie do pompy ciepła czyli jak uzyskać dotację - A

Dofinansowanie do pompy ciepła czyli jak uzyskać dotację

Jest kilka możliwości, dzięki którym możesz pozyskać środki potrzebne na sfinansowanie inwestycji, jaką jest pompa ciepła.

1 - zielona

Zielony kredyt/EKOkredyt

Można zaciągnąć kredyt z dopłatą od 11 do 50 tysięcy złotych brutto. W swojej ofercie mają go takie banki, jak Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Zachodni, Getin Noble Bank, Nordea Bank, Deutsche Bank.
2 - zielona

Fundusz Termomodernizacji i Remontów (FTiR)

Od 19 marca 2019 roku dostępna jest premia termomodernizacyjna, dzięki której inwestor może liczyć na zwrot 20% wykorzystanego kredytu na przystosowanie mieszkanie lub domu pod pompę ciepła. Premia dostępna jest w Banku Gospodarki Krajowej i Banku Ochrony Środowiska.
pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz na naszym portalu dział poświęcony pompa ciepła i sprawdź dlaczego to właśnie te urządzenia zyskują na popularności

Zobacz

Chcesz ogrzewać swój dom ekologicznym źródłem ciepła? Obecnie nie ma z tym żadnego problemu. Nie dość, że na rynku dostępnych jest bardzo dużo proekologicznych rozwiązań grzewczych, to jeszcze powstają programy, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie całej inwestycji, czyli wymianę starego kotła na nowy. Pieniądze na modernizację swojego domu pod kątem ekologicznych wymogów ( np. zakup i instalacja pompy ciepła ) możesz uzyskać w następujących programach: Zielony kredyt, Fundusz Termomodernizacji i Remontów (FTiR) czy „Czyste powietrze”. Dofinansowanie na tata 2019, 2020

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krys
krys
3 lat temu

Gdzie można znalesc aktualne dofinansowania na terenie Warszawy ?

1
0
Podziel się swoją opiniąx