Porównanie kosztów naprawy / wykończenia balkonu – tarasu
2 sierpnia 2015
Paleta barw RAL
12 sierpnia 2015

Biel i beż klasyczne rozwiązanie w łazience

Biel i beż na ścianie to rozwiązanie najbardziej klasyczne, na jakie możemy się zdecydować. Dzięki temu, że taki efekt osiągniemy, będziemy mogli przebywać w łazience, która przez długi czas wpisywała się będzie w trendy. Jeśli na takiej sytuacji nam zależy, na pewno powinniśmy się zdecydować na stworzenie łazienki z płytek z kolekcji Libretto Libro Bianco.

Uda nam się stworzyć niezwykłe wnętrze łazienki, która będzie się prezentowała bardzo dobrze pod każdym względem. Będziemy mogli być zadowoleni z efektu, jaki w takiej sytuacji uzyskamy. Ożywić nieco takie stonowane wnętrze możemy wykorzystując grafitowe płytki w niektórych elementach łazienki. Na przykład możemy położyć je na obiciu wanny czy na podłodze. Będzie dzięki temu możliwy do uzyskania efekt kontrastowy, który faktycznie będzie się nam podobał. Będziemy mogli być zadowoleni z niezwykłych efektów, jakie w takiej sytuacji uzyskamy. Warto więc na takie rozwiązanie postawić.

Połączenie tych niezwykłych kolorów na pewno będzie bardzo dobre i będziemy mogli być zadowoleni z efektów, jakie w takiej sytuacji uzyskamy. Dzięki takiej różnorodności kolorów, jaka została włączona do kolekcji, mamy wiele możliwości aranżacyjnych. Jest to więc kolekcja dla osób, które nie lubią ograniczeń. Lubią natomiast możliwość wyboru i zestawiania ze sobą różnego rodzaju elementów. Dodatkowo, możemy wprowadzić również do łazienki motywy kwiatowe, które znajdują się na insertach i listwach dekoracyjnych. W takiej sytuacji, łazienka będzie pod wieloma względami miała również naturalny wymiar. Panowała w niej będzie niewymuszona świeżość i niezwykły klimat.

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina Zagrodnik
Paulina Zagrodnik
8 lat temu

Bardzo ciekawy artykuł, sama mam taką łazienkę. Łatwo zmieniać jej wystrój za pomocą kolorowych dodatków (ręczników, mydelniczek, dywanika).

1
0
Podziel się swoją opiniąx