Kasetowy zawór termostatyczny kombi marki Schlosser
Kasetowy zawór termostatyczny kombi marki Schlosser
18 stycznia 2018
Tweetop PERT – instalacja zapewniająca ciepła i zimną wodę użytkową
Tweetop PERT – instalacja zapewniająca ciepła i zimną wodę użytkową
22 stycznia 2018
Pokaż wszystkie
Grzejniki dekoracyjne Vasco Agave

Grzejniki dekoracyjne Vasco Agave

Grzejniki dekoracyjne Vasco Agave

Firma Vasco przygotowała serię AGAVE, która obejmuje dekoracyjne grzejniki pozwalające na wprowadzanie ciepła do pomieszczeń, jak i na atrakcyjne aranżowanie przestrzeni. Poznaje najlepsze modele z tej kolekcji.

AGAVE HRM

Jest to grzejnik, który świetnie sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience. Kolektor zasilający jest niewidoczny, ponieważ zasłaniany jest przez poziomie rurki. Urządzenie idealnie prezentuje się z centralnym przyłączem z oryginalnym zaworem Vasco.

AGAVE HR2

Jest to podwójny grzejnik o zwiększonej mocy grzewczej. Największy z nich ma wysokość 201 cm i szerokość 85 cm. Osiąga moc grzewczą do 2600 Wat. Spokojnie poradzi sobie z ogrzaniem dużej łazienki. Jest możliwości zamontowania go prostopadle do ściany.AGAVE HRBM

Grzejnik wyposażony jest w większą przestrzeń w tylnej części, co ułatwia suszenie na nim ręczników. Jeszcze bardziej poszerza te możliwości półka z chromowanych prętów, którą można zamontować na przedłużeniu zawiesi lub między dowolnymi rurkami. Jest to ruchoma półka. Jest możliwość opuszczenia jej na dół.

AGAVE HRM-C CHROM

Jest to grzejnik chromowany, w którym powierzchnie rurek są lustrzane. Całość została przygotowana w bardzo precyzyjny sposób, przez co grzejniki z tej serii mogą prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób.

AGAVE HRBM-C CHROM

Drabina łazienkowa została pokryta powłoką chromowaną. Uzyskuje się dzięki temu bardzo gładką powierzchnię, która prezentuje się w bardzo atrakcyjny sposób.

Ceny grzejników sprawdzisz poniżej

Cennik Vasco
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
6 lat temu

Najpiękniejsze grzejniki łazienkowe jakie widziałam 🙂

Jolka
Jolka
6 lat temu

Mam takie u siebie w łazience 🙂

Julka
Julka
6 lat temu

Moja łazienka dzięki tym grzejnikom wygląda naprawdę świetnie. Każdy, kto mnie odwiedza mówi, że takich grzejników to jeszcze nie widział:)

3
0
Podziel się swoją opiniąx