Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent na mikołaja!
#1
Gruudzień zbliża się wielkimi krokami, zatem warto w porę pomyslec o prezentach dla bliskich!  list i film od Mikołaja Możesz zaskoczyć dzieci lub swoich bliskich spersonalizowanym filmem wideo. Mikołaj wypowiada  na filmie imię dziecka, pokazuje  wybrane wcześniej przez Ciebie zdjęcia oraz przekazuje zlecenie do wykonania. Gwarantuję, że taki prezent sprawi ogromną radość i niespodziankę dzieciom. Teraz na stronie są ceny promocyjne pe, takze zachecam tam zajrzec
Reply
#2
Chciałabym kupić mężowi nowe buty snowboardowe, bo bardzo lubi jeździć, a poprzednie ma już od bardzo dawna i trochę na nie narzeka. Orientujecie się, które z tych marek butów: https://www.dobrazima.pl/snowboard/buty-snowboardowe są najlepsze?
Reply
#3
Hmmm... w sumie święta tuż tuż i faktycznie trzeba zacząć myśleć nad tymi prezentami.
Sporo przeglądam internet ale jeszcze żadna oferta w sklepie mnie na tyle nie urzekła żeby na coś konkretnego się zdecydować. Wiem, że musza to być prezenty które ucieszą wszystkich z rodziny a to nie takie proste wiec najpierw sie musze zastanowic dobrze...
Reply
#4
Moj ojciec np jest elektrykiem i posiada firmę montującą wszelkie urządzenia z tym związane ,stąd zastanawiam się czy nie zamowic mu czegos z tego typu czesci. Co sądzicie o tej stronie https://www.shemeck.pl/3_moxa czy znajde tutaj coś dla niego ?
Reply
#5
fajna sprawa taki film Smile
Reply
#6
U nas Mikołaj już część prezentów ma Wink Brakuje mi jeszcze prezentu dla ojca, ale myślę, że kupię mu portfel, bo ostatnio się skarżył, że stary mu się już przeciera. Tutaj https://www.ceneo.pl/Portfele_meskie widzę, że można kupić niedrogie portfele ze skóry, więc się dobrze składa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)