Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cegiełki na ścianę do kuchni
#1
Czy ktoś może ma w kuchni na ścianie takie cegiełki? 

Jak się to u Was sprawdza? 
[Image: cegielki_Tamoe_grupa_paradyz_na_scianie_...141014.jpg]
Reply
#2
Fajne, cegiełki mi się podobają. Aczkolwiek nie te. Nie pasują mi tutaj te kolorowe wstawki. Jestem zdania, ze jakby tych kolorowych wstawek nie było to kuchnia prezentowałaby się o wiele lepiej. Zaburza mi to nieco przestrzeń.
Bardziej podoba mi się to na zdjęciu poniżej:

[Image: mozaika_cegielki_cerkolor_nad_blatem_w_k...141014.jpg]
Polecam przejrzeć sobie również to jak cenowo cegielki wynoszą w sklepach online.
Reply
#3
Może niekoniecznie do kuchni, ale czymś w podobnym stylu może być coś z serii Magnat Style: chodzi o struktury ścienne. Tego typu rzeczy kupuje w kubełku: bardzo ładne niektóre wzory.
Reply
#4
Znajoma ma, na żywo wyglądają jeszcze ładniej
Reply
#5
moim zdaniem to fajny patent, białe cegły świetnie wyglądają szczególnie jeśli ma się do tego kontrastujący zlewozmywak dwukomorowy granitowy i kamienne płytki na posadzce, wtedy kuchnia wygląda jednocześnie nowocześnie, ale przytulnie Smile
Reply
#6
Właśnie też myślę nad takim rozwiązaniem, tylko potrzebowałabym srebrne cegiełki. Ktoś wie gdzie znajdę?
Reply
#7
Każdy robi sobie kuchnię tak jak mus się podoba. Mnie taka aranżacja nie przekonuje.
Reply
#8
jak chcesz fajnie urządzić kuchnie to mam ciekawą stronę z poradami https://deko-rady.pl/kuchnia/nowoczesna-...dzie_31067 która szczegółowo i fachowo opisuje aktualne trendy w modzie jeśli chodzi o kolorystykę , czy materiał z którego wykonuje się meble i inne dodatki do kuchni. Polecam, bo mają bardzo praktyczne rozwiązania i warte uwagi inspiracje.
Reply
#9
W kuchni trzeba postawić na wygodne i funkcjonalne rozwiązania, ale także dekoracje mają duże znaczenie. Wiem, że szklane panele http://naklejkomania.eu/582-panel-szklany to ciekawa dekoracja i dzięki temu można bardzo odmienić swoją kuchnię. Można wybrać takie panele w różnych wzorach.
Reply
#10
Ja mam obecnie takie cegiełki w kuchni, pomiędzy szafkami i blatem, ale szczerze mówiąc - nie podoba mi się to. Na przestrzeni ostatnich lat mój gust bardzo się zmienił, dlatego planuję zakup nowej kuchni. Przede wszystkim bardziej funkcjonalnej i lepiej wyglądającej. Na stronie maxkuchnie.pl znalazłam wiele praktycznych porad na temat aranżacji i wyposażenia kuchni, między innymi tutaj https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/plytk...-2976.html czytałam o tym, że płytki lustrzane cieszą się coraz większym zainteresowaniem i co ważne - optycznie powiększają małe wnętrza.
Reply
#11
Fajnie to wygląda, choć ja bym postawiła na cegiełki w kolorze takiej prawdziwej cegły, a nie białe.
Reply
#12
Cegiełki nie są trudne do przyklejenia na ścianę.
Reply
#13
Cegiełki to bardzo fajny pomysł na wystrój wnętrza, jest to coś ciekawszego niż zwykła biała ściana.
Reply
#14
Takie cegiełki to świetny wybór, tworzą naprawę ciekawą aranżację ścienną.
Reply
#15
Świetnie wyglądają, zwłaszcza przy odpowiednim oświetleniu.
Reply
#16
Też mi się podoba, szczególnie w industrialnych kuchniach.
Reply
#17
A ja rozważam "drewniane cegiełki" Smile Mam na myśli taką drewnianą mozaikę: https://home100.pl/mozaiki-drewniane. Moja kuchnia będzie dość industrialna więc wydaje mi się, że może być to całkiem dobre rozwiązanie.
Reply
#18
A mnie taki pomysł z aranżacją domu się podoba... Zastanawiam się jednak na jakie postawicie wyposażenie do swojej kuchni??? Czy urządzenie do gotowania ryżu będzie kupować? Czy skupicie się wyłącznie na podstawowych artykułach oraz sprzętach, bez jakiś specjalistycznych urządzeń... Hmmm???
Reply
#19
Bardzo podobają mi się tego typu cegiełki, bardzo ładnie to wygląda, ale na pewno nie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Trzeba do dobrać do stylu pomieszczenia Smile
Reply
#20
Super są tego typu cegiełki! Może zrobię takie u siebie Wink
Reply
#21
Fajny efekt dają takie cegiełki
Reply
#22
A czy takie cegiełki pasują również w łazience?
Reply
#23
Do kuchni odradzam, będzie trudno doczyścić z tłuszczu
Reply
#24
Ja mam w kuchni prawdziwą cegłę na ścianie, wygląda super.
Reply
#25
Nie mam takich cegiełek, ale według mnie wyglądają naprawdę ładnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)