Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie dobre biurko do gabinetu
Szukam aktualnie dobrego i wygodnego biurka do gabinetu Liczy się dla mnie to aby biurko miało dużą powierzchnię pracy....

Co byście mi polecili?
Odpowiedz
Jest kilka rzeczy, na które warto jest zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego biurka do gabinetu. Biurko ma zachęcać do pracy, musi być więc wygodne, stylowe oraz w pełni funkcjonalne - dobrze jeśli tak jak wspominasz miało duży blat. Najlepiej, by biurko dominowało w przestrzeni, ale jej nie przytłaczało. Warto, by miało wysuwaną część na klawiaturę i było dostosowane do Twojej wysokości (dobrze, by można było regulować wysokość biurka). Najlepsze biurka mają również półki, dzięki którym można trzymać pod ręką najważniejsze dokumenty.
To powinno Ci się spodobać:
[Obrazek: Biurko-SILVIA-P-meblearkadius_pl-2.jpg]
Odpowiedz
Dokładnie coś takiego chciałam zaproponować jak pisze @IRK tylko chyba w wersji bardziej nowoczesnej z salonów agata https://www.agatameble.pl/meble/biurka-k...aly-polysk U nas graficy w firmie maja takie biurka żeby mieli swobodę ruchów przy komputerze, ale tez osobno przy rysownikach. Narożne biurka są też dużo prostsze w ustawieniu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości