Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie firanki do kuchni
#1
Szukam niedrogich firanek jakie mogę powiesić w kuchni..... Gdzie warto jest ich poszukać? Jakie sklepy byście polecili?
Reply
#2
(2019-02-19, 12:17:24)person Wrote: Szukam niedrogich firanek jakie mogę powiesić w kuchni..... Gdzie warto jest ich poszukać? Jakie sklepy byście polecili?

A jaka jest kuchnia? Bez podanego zdjęcia cięzko jest tutaj doradzić co będzie się w kuchni dobrze prezentowało. Daj fotografię, to łatwiej będzie CI podpowiedzieć co akurat będzie pasowało do kuchni. Inną firanę przecież zawiesi się w kuchni nowoczesnej, inną firanę w kuchni tradycyjnej.
https://firanio.pl/firany-do-kuchni
My mamy kuchnię w stylu angielskim i zdecydowaliśmy się nie na firanę ale na zazdrostki. O wiele lepiej nam się zgrywały ze stylem mieszkania. Kupowaliśmy w sieci, konkretnie w sklepie firanio.Dokładnie takie:
[Image: 500_500_productGfx_2ac7b08752d0b1b4b735741083ab05f3.jpg]
Reply
#3
Jak chcesz tanie i ładne, to najlepiej kupić na targu :p
Reply
#4
Ja polecam szukanie nie w sieciówkach, tylko w takich małych sklepach z firankami albo z materiałami. One nie rzucają się w oczy i nie ma ich zbyt wiele, ale jeszcze można na nie trafić. Tam tkaniny są zdecydowanie tańsze niż w sieciówkach, a osoby, które tam pracują zwykle bardzo dobrze znają się na rzeczy
Reply
#5
Zresztą firanki w kuchni to niezbyt praktyczne rozwiązanie. Mogą się tam bardzo szybko pobrudzić, raczej znajdą zastosowanie w salonie lub sypialni, a nie w kuchni.
Reply
#6
A w kuchnie nie lepiej postawić na rolety? Będą bardziej praktyczne.
Reply
#7
Najlepiej postawić na klasykę, czyli gładkie firany, bez żadnych tłoczeń czy ozdób.
Reply
#8
To chyba zależy od gustu danej osoby. Mi tam podobają się drobne zdobienia.
Reply
#9
a widzieliście firanki z koronki, szydełkowe, na drutach? całkiem fajnie to wygląda. Chyba kupię taką swojej dziewczynie na urodziny Smile Do tego jakieś porządne okulary Gucci (tu w Krakowie znalazłem świetne), bo mnie o takie prosiła, bukiet kwiatów i już mam idealny prezent!
Reply
#10
tanie - na targach lokalnych, dobre - w lokalnych sklepach
Reply
#11
Do kuchni pasują czyste białe firanki.
Reply
#12
Najlepiej sprawdzają się właśnie białe firanki, lub takie w delikatnym beżowym kolorze.
Reply
#13
Wszystko zależy też od kuchni, ja nie zdecydowałem się na firanki, a postawiłem na żaluzje.
Reply
#14
Mi najbardziej podobają się zwykłe białe firany Smile
Reply
#15
Miałam kiedyś śliczne firanki w kuchni, niestety z uwagi na kota, który mi je całe podrapał musiałam się ich pozbyć. Szkoda.
Reply
#16
Ja również rozglądam się za jakimiś firanami do kuchni... Może ma ktoś coś do polecenia? Najlepiej białe!
Reply
#17
Chyba wybrałabym rolety rzymskie zamiast firan do kuchni.
Reply
#18
Ja nie mam ogóle, jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania
Reply
#19
Osobiście wolę rolety.
Reply
#20
Zauważyłam, że sporo osób nawet samodzielnie sobie szyje firanki czy inne rzeczy... Dlatego ja też właśnie zastanawiam się czy przykładowo tutaj https://polimex.net/pl/sklep/8-tkaniny-i-dzianiny nie zamówić sobie poszczególnych materiałów i nie spróbować coś samodzielnie z działać. Może coś nawet fajnego mi wyjdzie.
Reply
#21
Jeśli masz możliwość to ja zalecam zrezygnowanie z firan na rzecz plis okiennych Nafi. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwo sie je czyści. A do tego maja przewagę nad firanami bo można je zaciągnąć np od dołu albo tylko na środek okna Smile
Reply
#22
A jeśli już firanki, to różoweWink
Reply
#23
Wystarczy coś takiego - https://krakowrolety.pl/plisy-prostokatne.html i moim zdaniem można sobie odpuścić firanki - serio.
Dzięki temu ma się święty spokój, obowiązek mniej. Ale okno musi być ładnie zrobione, a nie zawsze tak jest.
Jeśli jednak wygląda spoko, to zdecydowanie polecam ten kierunek.
Reply
#24
Ja wszystkie firanki zamawiam na Internecie, tam moim zdanie są najlepsze i wszystkie jakie chcesz, wzory i kolory, a do kuchni ja raczej jestem tradycyjna, więc białe klasyczne
Reply
#25
Dobre firanki to były kiedyś na targach, a teraz to ja nie wiem, gdzie to szukać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)