Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jakim banku załozyć konto firmowe
#1
Czy ktos z Was ostatnio zakładał sobie konto firmowe? Możecie doradzić może jaki bank ma w tym zakresie korzystną ofertę? Zalezy mi na tym aby konto było w 100% darmowe.
Reply
#2
Z tego co wiem to jedyne na 100% darmowe konto bankowe ma obecnie nest bank:
0 zł za przelewy do innych banków
0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę
oraz darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów

Poza tym jak zobaczysz sobie porównania kont to jest on praktycznie zawsze na 1 miejscu pod względem jakości.
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
Reply
#3
Wink 
Mam konto firmowe w Nest banku bo nie znalazłem aktualnie tańszego na rynku.  Big Grin

Natrafiłem na opis tabeli opłat nest banku i jego karty. Wysłałem przelew autoryzacyjny do Nest Banku i chcę wiedzieć czy zostanie prawidłowo zweryfikowany, jeśli nie podałem tej formuły w tytule i przelew jest na kwotę 10 zamiast 1zł. Dane się zgadzają poszedł z mojego konta, ale przez nieuwagę podstawiły mi się w tytule przelew i kwota się chyba z poprzedniego przelewu. Pierwszy raz mam taką sytuację, stąd moje pytanie na tym forum. Tym bardziej że nie jest tak obeznany w tematyce bankowej jak bym chciał. Wiem, że opisywane Nest konto opinie jest bezpłatne i zależy mi aby je prawidłowo otworzyć. Nie chcę szukać innego rachunku bo i po co? Dodam że przelew zrobiony 5 dnia co zrobić czekać na jakiegoś? odeślą te pieniądze? wysłać drugi przelew mimo że miną termin ? Skoro dane są takie same jak we wniosku podejrzewam, że da się otworzyć ten ror przez sieć, proszę o informację. Chyba jest planowane wydanie aplikacji mobilnej na system Windows Phone/Windows 10 mobile. Nest Bank reklamuje się jako również mobilny, a wciąż nie ma aplikacji na ten dość popularny system. Obecnie klient ma do 3 dni roboczych na wykonanie przelewu zakładając w ten sposób rachunek. Przelew na kwotę wyższą niż wymagany 1 grosz także pozytywnie przejdzie weryfikację w systemie według konsultantów Nest Banku. Jeżeli przekroczył Pan termin 3 dni roboczych środki wrócą na konto, wtedy proszę wypełnić wniosek jeszcze raz. Konsultanci Banku NEST twierdzą iż jak na razie bank nie planuje takiej aplikacji. Z konta można korzystać przez przeglądarkę bez instalowania aplikacji. Co do popularności systemów Android ma ponad 81,5% udział w rynku smartfonów a Windows Phone ok. 2,7%
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)