Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet w osiedlu domków
#1
Dodam, że chodzi o domek, na osiedlu domków na jednym z wrocławskich osiedli. Możecie polecić coś w tym zakresie? Zastanawiam się, czy dostępność usług internetowych jest podobna jak w przypadku mieszkań w blokach?
Reply
#2
Na osiedlu domków 1-rodzinnych zwykle (chociaż nie zawsze) jest trochę mniejszy wybór niż w blokach. W blokach na jednej klatce masz kilkanaście czy nawet czasami kilkadziesiąt mieszkań. Usługa szybkiego internetu jest więc zdecydowanie bardziej dostępna.
W domkach zwykle dostępni są operatorzy telefoniczny, mobilny bądź radiowi. Jeżeli infrastruktura to umożliwia, to w grę wchodzą również jakieś światłowodowe rozwiązania. Proponuję sprawdzić na Pan Wybierak: https://panwybierak.pl/
Reply
#3
W Białymstoku i okolicach rządzi Koba. Firma zbiera bardzo dobre opinie za konkurencyjne ceny dostępu do internetu, które nie mają sobie równych w w regionie. Dobre noty należą się również za jakość dostępu do internetu oraz wysoką dostępność usługi . Użytkownicy najczęściej wybierają dostęp światłowodowy, który cały czas się rozwija.
Reply
#4
Czy ktoś z Was korzysta ze światłowodu?
Reply
#5
Ja korzystam ze światłowodu w Krakowie i naprawdę tylko mogę polecać. Internet działa bez zarzutu, prędkość zawrotna, nie zrywa w ogóle połączenia. Ja mam umowę z firmą Fiberlink . To najlepszy lokalny dostawca na terenie Małopolski, od lat świadczą usługi telekomunikacyjne, poza internetem również telefonię, telewizję. Można w pakiecie w bardzo dobrej cenie zamówić te usługi.
Reply
#6
Jestem przekonana, ze w każdym większym mieście znajdzie się jakaś ciekawa oferta na internet. Jestem zdania, ze warto jest korzystać z oferty dostawców działających na lokalnym rynku Smile jeśli chodzi o Białystok to na pewno warto zerknąć na ofertę firmy ELPOS. Duży wybór pakietów rozsądne ceny, szybka aktywacja usług, w wielu lokalizacjach dostępny jest światłowód Smile
Reply
#7
W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości narzędzi oraz akcesoriów do wykonywania światłowodów to na pewno warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez TeleOptics https://www.teleoptics.com.pl/kategoria/...listyczne/ u których będziecie mogli znaleźć rozwiązania najwyższej jakości czyszczarka ultradźwiękowa USC-03, czy również automatyczna obcinarka światłowodowa LDF przeznaczoną do precyzyjnego obcinania włókien o dużej średnicy (Large Diameter Fibres) z pomocą których uzyskujemy typowe kąty cięcia poniżej 0,5 stopnia. Pozdrawiam serdecznie!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)