Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plakat na ścianę w pokoju
#1
Mam jedną pustą ściane. Chciałbym powiesić na niej coś ciekawego. Zastanawiam się nad jakimś plakatem.

Może byście tutaj podsunęli jakieś ciekawe wzory?
Reply
#2
Ja jakiś czas temu chcialem sobie zamówić z sieci plakat z Brudnym Harrym na ściane bo równiez nie miałem pomysłu co powiesić a nie chciałem naklejać na ścianę naklejki bo jednak jak się ja potem odrywa to zostają brzydkie sladny po tym jak tam wisiała. Najlepiej zerknij sobie tutaj:

Szkoda, ze nie dałeś tutaj zdjęcia pokoju. Można byłoby Ci doradzić co będzie pasowało na ściane i co by dobrze na niej wyglądało.
Reply
#3
A tu zagladałas na koncepcje z salonów agata niekoniecznie musi to byc przeciez "banalny" plakat - moze pomysl nad awangardowym obrazem albo dekoracja wlasnie w takim nietypowym stylu. Wszystko zalezy jak masz urzadzony pokoj?
Reply
#4
Super wygląda, jak jest kilka plakatów związanych z jedną tematyką, powieszonych obok siebie.
Reply
#5
Plakaty sa bardzo fajne i modne i masz rację, że jak powiesi ich kilka to wygląda to dużo lepiej, bo taki pojedynczy to ni przypiął ni przyłatał. Wiem, bo sama najpierw powiesiłam tylko jeden i po jakimś czasie kupowałam kolejne. Spory wybór jest w dekosign.pl i są w porównaniu z innymi sklepami dużo tańsze, a sensu przepłacać to nie widze. Lepiej te pieniądze wydać na coś innego.
Reply
#6
W ikei jest bardzo duży wybór, ale wiadomo, to jest masówka. Jak chcesz mieć coś unikalnego, to albo na allegro, albo w Google poszukaj artysty, który najbardziej Ci się spodoba.
Reply
#7
W empiku kiedyś mili dużo naprawdę ładnych plakatów.
Reply
#8
A nie lepiej zainwestować w obrazy przestrzenne do salonu? Teraz jest wiele ciekawych wzorów, które na pewno będą pasowały kolorystycznie Smile
Reply
#9
Ja bym wybrał albo jakieś takie niezidentyfikowane mazańce, bo one pasują do każdego pomieszczenia. Albo ewentualnie jakiś widok, ale taki dość neutralny z jakimś trochę bardziej zaznaczonym punktem. Bo taki obraz czy grafikę taż łatwiej jest później zaaranżować niż jakieś klasyki, które zdecydowanie nie pasują do nowoczesnych aranżacji
Reply
#10
może jakiś plakat filmowy?
Reply
#11
Myślę, że zamiast plakatów lepiej postawić na jakiś fajny obraz. Tutaj https://tapetuj.pl/category/obrazy zerknijcie, może któryś wpadnie Wam w oko. A jeśli koniecznie plakat, to wtedy najlepiej go włożyć w ramę lub antyramę. Będzie się dużo lepiej prezentował.
Reply
#12
Takie plakaty sprawdzą się w pokoju młodzieżowym, ale niekoniecznie w salonie... Jak dla mnie to trochę dziecinne.
Reply
#13
Ja postawiłam na zdjęcia. Chociaż myślę też o jakimś zabawnym plakacie.
Reply
#14
Plakat można np. oprawić w ramę. Wygląda on wtedy nowocześnie.
Reply
#15
Takie plakaty będą fajną ozdobą ścian, jest wiele ciekawych wzorów, więc na pewno wybór jest ogromny.
Reply
#16
Jak dla mnie to dobra ozdoba tylko do pokoju młodzieżowego.
Reply
#17
W tym e-sklepie : naklejkomania.eu/obrazy-5-czesciowe/8742-obraz-pejzaz-morze-most-508.html znajdziecie wiele fajnych obrazów. Wiosna to najlepszy czas na zmiany i remonty wnętrz. Ja uwielbiam, jak obrazy wiszą na ścianach, nie znoszę pustych ścian, wnętrze wygląda wtedy smutno.
Reply
#18
Wszelkie plakaty, obrazy czy zdjęcia to świetny pomysł na dekoracje ścienne.
Reply
#19
Jest obecnie mnóstwo sklepów w sieci z takimi rzeczami.
Reply
#20
Ważne żeby pasował do wystroju.
Reply
#21
Mi się najbardziej podobają wzory z naturą - las, łąka, piękny widok. Smile
Reply
#22
A mi podobają się motywy roślinne, ale w starym stylu, jakby wyjęte z bardzo starego zielnika.
Reply
#23
w mojej sypialni królują góry
Reply
#24
Podobają mi się fototapety - oczywiście wnętrze musi być odpowiednio duże - co o tym sadzicie?
Reply
#25
Moim zdaniem lepiej kupić obraz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)