Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto w banku
#1
Witam. Chcę założyć sobie konto w banku, ale nie jestem pełnoletni. Szukam takiej oferty która pozwoli mi na złożenie konta online oraz prowadzenie go za 0 zł. Znajdę taką ofertę ? 
Odpowiedz
#2
Tak Aktualnie wiele banków ma konta młodzieżowe. Jeśli chcesz samodzielnie sobie porównać to zerknij sobie na rankingi. Takie konta w zasadzie nie rożnią sie od standardowych kont bankowych. Maja jedynie ograniczenia w braniu kredytów czy w debecie ( na koncie nie ma możliwości debetu)

Dobre oferty kont mlodzieżowych mają aktualnie
mbank
bank pko bp
https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-m-mlodziezowe/ - na stronie jest ranking takich kont
Odpowiedz
#3
Smile 
Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat kienieczna będzie zgoda opiekuna prawnego.  Cool

Moim zdaniem dedykowane dla określonej grupy osób konto osobiste nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Może się okazać, że jest droższe w użytkowaniu. Często też nie ma dodatkowych funkcjonalności jakie mają zwykłe rachunki osobiste, które znamy powszechnie. Dlatego polecam zapoznać się z recenzją popularnych kont bankowych, które można znaleźć w sieci. 

Można powiedzieć że najwięcej jak zwykle zyskają Ci, którzy nie obawiają się samodzielnie albo przez zaprzyjaźnionego finansistę prześwietlić tabeli prowizji dostępnej na stronie banku. Takie zestawienie opłat nie zawsze jest napisane w czytelny i łatwy do zrozumienia sposób. Sam trafiłem na ciekawy opis jak założyć konta w ING Banku https://finansenaplus.pl/jak-zalozyc-konto-ing-bank/ na dość specjalistycznym moim zdaniem blogu. Osoba ta opisuje zarówno wady jak i zalety konta osobistego, które jest oferowane zwykłym klientom indywidualnym. Szukając dalej w internecie na innych stronach i forach dyskusyjnych znalazłem jeszcze opinie o banku ING, które dotyczyły oferty pożyczek oraz właśnie konta osobistego. Nie będę przytaczał tutaj szczegółów wypowiedzi, ale generalnie recenzje były przychylne. Zaś opisy rachunku pozwalają na dość łatwe założenie tego konta przez formularz internetowy wykorzystując specjalny wniosek na stronie tego banku. Dzięki temu otwarcie konta przez internet stało się łatwe, także poprzez kuriera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości