Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie deweloperskie - gdzie we Wrocławiu
#1
Rozważam możliwość zakupu mieszkania deweloperskiego we Wrocławiu. Chodzi o cele inwestycyjne, z przeznaczeniem pod wynajem. Generalnie dużo buduje się teraz w centrum jak i na przedmieściach. Jak wam się wydaje, które inwestycje są najbardziej godne uwagi?
Odpowiedz
#2
Pomysł ciekawy, tylko kluczową sprawą jest znalezienie mieszkania w dosyć dobrej lokalizacji i za rozsądne pieniądze.
Duży wybór jest zwłaszcza wśród ofert bezpośrednio od deweloperów.
Przykładem takiej inwestycji jest chociażby Micro Klimat we Wrocławiu.
Chodzi konkretnie o tą tutaj inwestycje: https://microklimat.pl/oferta-inwestorzy/
Odpowiedz
#3
(2018-08-07, 09:20:18)person napisał(a): Rozważam możliwość zakupu mieszkania deweloperskiego we Wrocławiu. Chodzi o cele inwestycyjne, z przeznaczeniem pod wynajem. Generalnie dużo buduje się teraz w centrum jak i na przedmieściach. Jak wam się wydaje, które inwestycje są najbardziej godne uwagi?

Na starym mieście aktualnie są do sprzedania mieszkania Victoria od dewelopera Lokum. Moim zdaniem najlepsza opcja na kupienie mieszkania pod wynajem. Wybierając mieszkanie od dewelopera warto zwrócić uwagę, czy inwestycja objęta jest rachunkiem powierniczym będącym dodatkowym zabezpieczeniem interesów kupującego. Jest to specjalny rachunek bankowy, na który kupujący wpłaca pieniądze, ale do dewelopera trafiają one dopiero w miarę postępu prac. Lokum ten rachunek powierniczy posiada.

Poza tym na duży plus jest fakt, że mozna u nich wykupić dodatkową opcję wyremontowania mieszkania. https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-victoria/ Jak na przyklad ten deweloper.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości