Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kantor online
Hej, czy ktoś z Was korzysta z kantorów online? Macie jakieś swoje sprawdzone strony, gdzie można bezpiecznie wymienić walutę? Ja dotychczas korzystałem tylko z kantorów tradycyjnych, ale jest to męczące i zajmuje sporo czasu. Poza tym kantor online, działa 24 godziny na dobę, przez cały rok, co nie oszukujmy się jest ogromną zaletą. W dodatku z tego co się orientowałem, mają one naprawdę bardzo atrakcyjne kursy. Jak macie swoje jakieś pewne kantory, to dajcie na nie namiary.
Odpowiedz
Korzystam, tak od  2 lat z tej formy przewalutowania pieniędzy. Muszę Ci powiedzieć, że warto. Nie tracisz właśnie czasu na chodzenie po kantorach (bez pewności czy trafisz na korzystny kurs) ani też pieniędzy przez zawyżony kurs czy wysoki spread. Zobacz może Pluskantor, mnie się współpracuje świetnie z tą firmą, spread ok 2 grosze, szybko, w sumie to od razu finalizuje wymianę i przelewasz kasę gdzie chcesz.
Odpowiedz
Ja korzystam z Gieldawalut i tez uważam że warto. Oczywiście jest taniej niż w kantorach stacjonarnych i bezpieczniej. Wszystkie koszty znasz od początku, nie ma żadnych haczyków, ukrytych opłat czy innych niemiłych niespodzianek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości