Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzone firmy budowlane
#1
Może zrobimy tutaj listę sprawdzonych firm budowlanych? Kogo polecicie do budowy domu? Komu warto jest to zlecić?
Reply
#2
Bardzo dobry pomysł - zapraszam do wpisów
Reply
#3
Serdecznie polecam tutaj firmę DQM z Białegostoku.Działaja jednak z powodzeniem na terenie całego kraju. Specjalizują się w budowie domów jednorodzinnych.Zarówno tych skromniejszych jak i tych bardizej luksusowych. Na ich stronie jest sporo projektów wraz z wyceną robót.
Firma daje gwarancję na swoje wykonanie.
Reply
#4
Jeśli szukacie sprawdzonej firmy budowlanej działającej na Podkarpaciu to mogę polecić FACHMAN'a. Bardzo fajna, rzetelna firma budowlana, która stawia domy pod klucz. Zajmują się wszystkim. Mają oddziały w Rzeszowie, Dębicy i Mielcu. Godni polecenia, warto zajrzeć na ich stronę internetową aby zapoznać się z ich ofertą.
Reply
#5
Odnosząc się do woj. łódzkiego śmiało mogę polecić firmę Walczak - firma remontowa łódzkie. Firma ta zajmuje się budową domów od postaw, jak również remontami.
Reply
#6
Witam,

Poszukuję opinii na temat firmy GEO-DISTO & GEO-LUX - geodezja łódź?
Reply
#7
Myślę, że jak jesteśmy przy takim temacie to również warto tutaj wspomnieć o firmach, które oferują solidne i funkcjonalne garaże. Czy może wiecie gdzie tanie garaże blaszane łódź mogę dostać? Fajnie, jakbyście znali producenta, bo na pewno u niego najtaniej dostanie się taką konstrukcję blaszaną.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)