Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aneks kuchenny - jak urządzić
#1
W nowym mieszkaniu będę miał mały aneks kuchenny - 20m2. Czy macie jakieś propozycje jak możnaby ładnie, a jednocześnie pojemnie rozstawić kuchnię z salonem na takiej powierzchni?
Odpowiedz
#2
Jest to duże pomieszczenie tak więc nie będzie problemu z zaprojektowaniem wnętrza tak aby było wygodne. Polecam jednak nie zabierać się za to samodzielnie, ale zdecydować się na projekt u doświadczonego projektanta. 

Dzieki temu kuchnia będzie nie tylko zaprojektowana ładnie ale również wygodnie i ergonomicznie. Meble kuchenne wybiera się raz na dłuższy czas tak wiec moim zdaniem warto jest dopilnować aby kuchnia była wykonana jak należy.
https://woodworks-studio.pl/
Wood Works Studio
ul. Kantorowicka 48
31-763 Kraków
NIP: 9451607766
tel: +48 530 314 530
email: [email protected]
Odpowiedz
#3
musisz zwrócić szczególną uwagę na meble, bo skoro kuchnia niewielka to szafki powinny być pojemne, głębokie, ale też pasować wizualnie do pokoju dziennego, sądzę że kuchnie z drewna byłyby dla ciebie najlepsze Smile
Odpowiedz
#4
Mi podoba się kiedy kuchnia jest jednak trochę oddzielona od pokoju jakimś barkiem, wyspą albo ciągiem szafek, bo wtedy ma się wrażenie, że mimo wszystko, mamy do czynienia z dwoma pomieszczeniami. Poza tym zdecydowanie warto zabudować większość przestrzeni, zwłaszcza jeśli chodzi o ściany, bo wtedy można zyskać mnóstwo miejsca, a nie zastawiać podłóg. No i warto zwrócić uwagę na funkcjonalność szafek, czyli np. czy łatwo nam się będzie dostać do wąskich i głębokich szafek czy może lepiej wykorzystać tę przestrzeń zupełnie inaczej albo chociaż zastosować specjalne systemy koszy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości