Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki kolor wybrać
#1
Na poddaszu będę miał podłogi w bukowym kolorze. Podobne również drzwi. Teraz chcę pomalować korytarz i się zastanawiam jaki kolor będzie pasował do bukowej podłogi. Korytarz nie ma okna. Światło naturalne będzie się przedostawało tylko przez drzwi. Proszę o jakieś podpowiedzi.
Reply
#2
Może jakaś jasna zieleń?
Reply
#3
Ja wybrałbym cieple kolory np pomarańczowy tym bardziej że nie będzie prawie światła.
Reply
#4
A najbardziej standardowy - biały? może to jest dobry pomysł?
Reply
#5
Biały jest dobry, bo nawet na dobrze doświetlonym poddaszu zwykle jest mniej światła niż w przeciętnym pokoju na piętrze.
I polecam farbę Magnat Ceramic - czy to biały czy jakiś inny można ścianę z tą farbą utrzymać w czystości przez długie lata.
Reply
#6
Ciekawe wskazówki daliście czym się kierować przy wyborze koloru mieszkania, dobrze wiedzieć ! Smile
Reply
#7
No jeśli miałbym określić konkretny kolor to biały, albo bardzo jasny szary. I koniecznie dobrą farbą, zgodnie z tym co pisałem wcześniej. Smile
Reply
#8
ja bym dała ecru, kremowy, beżowy
Reply
#9
Ja bym poszła w odcienie piasku, beżu, mleko z kawą Smile
Reply
#10
Ja lubię ciepłe, ale nie za ciemne kolory. Postawiłabym na jakiś beż.
Reply
#11
Wybrałabym biel i różne dodatki na ścianach w kolorze buku.
Reply
#12
Może jakiś pastelowy odcień?
Reply
#13
Czytałam ostatnio, że dalej modne są mocne akcenty, jak np. jedna ściana pomalowana na ciemnozielony.
Reply
#14
Dzięki za te cenne informacje
Reply
#15
Ja jestem fanem minimalizmu, więc zastosowałbym jakieś jasne kolory, jak beż, biały, czy écru
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)