Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowoczesne wnętrza
#1
Te nowoczesne wnętrza są bardziej praktyczne.Więc gdybym ja miał wybierać to na pewno postawił bym na nowoczesność. No i zlecił bym to firmie takiej jak ta taniopodklucz.pl by mieć pewność że wnętrza sa dobrze wykonana.
Reply
#2
No to nie mając działki myślisz już o projekcie? Po kolei Wink
Reply
#3
Nowoczesne wnętrze można pokusić się zaprojektować, zaaranżować samemu- zapewni nam to w praktyce zdecydowanie największą satysfakcję, aczkolwiek jeżeli nie mamy pomysłu jak się do tego zabrać, wówczas warto zapytać o radę fachowca, dekoratora wnętrz. Osobiście bardzo podoba mi się właśnie nowoczesny styl.
Reply
#4
A według mnie do najnowocześniejszych wnętrz śmiało można zaliczyć styl skandynawski. Urządziłem w takim stylu swoje mieszkanie i z perspektywy czasu wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Styl skandynawski pozwala bowiem niewielkim kosztem uzyskać jasne i przestronne wnętrze, wystarczą białe ściany i drewniane meble. A dla mnie przestrzeń we własnych czterech kątach jest bardzo ważna. Lepsze mieszkanie, w które jest dużo wolnego miejsca niż zagracona klitka.
Reply
#5
Nowoczesność można rozumieć w różny sposób. Może być to nowoczesny wystrój, ale również nowoczesne systemy ogrzewania, czy też pełna lub częściowa automatyzacja w domu Wink My póki co planujemy w nowoczesny sposób zacząć pozyskiwać energię elektryczną, czyli zainwestować w panele solarne. Mamy nadzieję, że inwestycja nam się zwróci Smile
Reply
#6
Co do mebli, to w nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdzają się takie w minimalistycznym designie - są bardzo eleganckie. Warte uwagi są choćby Meble Blackart Poznań, do nowoczesnych wnętrz będą idealne - wyróżniają się nie tylko designem, ale i wykonaniem.
Reply
#7
Prawda jest też taka, ze te nowoczesnosc mozna rozumiec na rozne sposoby i kazdy pojmuje ja po swojemu i dobrze - przez to pewnie mnogosc motywow wciaz sie rozwija. W kazdym razie u mnie tez rzadzi minimalizm. Staram sie stawiać na praktyczne rozwiazania i w dobrym tonie. Ostatnio przy remoncie sypialni - inspiracja byly dla mnie kolekcje z salonu agaty - podpatrzyłam na ich stronce. Cudowna, jasna przestrzen - biel skontrastowana w oryginalnym stylu z ciemnymi scianami - to jest to czego oczekuje od wnetrza - swietnej syntezy i smaku
Reply
#8
Również podobaja mi się wnetrza nowoczesne.Nie przepadam za pomieszczeniami, które wygladają jak muzeum. W pokojach pełnych antyków czułbym się zdecydowanie źle. Minimalistyczny design to to co mi sie najbardziej podoba.

Proponowałbym zastanowić się nad położeniem zamiast paneli czy parkietu płytek naśladujących prawdziwe drewno. Wyglada to moim zdaniem bardzo stylowo: http://www.tubadzin.pl/
[Image: kor-386891-modern_birch1modern_stone_0.jpg]
Reply
#9
Świetne są te płytki imitujące drewno. Również jest zwolenniczką minimalizmu we wnętrzach. Smile
Reply
#10
To są super propozycje:

[Image: zielona-sciana.jpg]

[Image: wnetrze-minimalistyczne.jpg]

[Image: sciana-luster.jpg]
Reply
#11
Fajne projekty wnętrz! Nowoczesność w dobrym stylu Smile
Reply
#12
(2018-02-15, 18:55:43)wiolaa7 Wrote: Co do mebli, to w nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdzają się takie w minimalistycznym designie - są bardzo eleganckie. Warte uwagi są choćby Meble Blackart Poznań, do nowoczesnych wnętrz będą idealne - wyróżniają się nie tylko designem, ale i wykonaniem.

Osobiście tez lubię minimalizm.
Reply
#13
Nowoczesne aranżacje to głównie minimalistyczne wnętrza o stonowanych barwach. Pomysły na urządzenie mieszkania w stylu nowoczesnym można znaleźć też na http://rizar.pl/jak-urzadzic-nowoczesne-...ory-meble/ Opisano tam również, jakie meble sprawdzą się w takich minimalistycznych aranżacjach.
Reply
#14
Niekoniecznie, sęk w tym, że jak to napisał @cleaner nowoczesne wnętrza każdy pojmuje według włąsnych upodobań i wcale nie muszą być minimalistyczne. Urządzamy właśnie kuchnię w naszym mieszkaniu i zapewniam, że nie będzie w niej panował minimalizm, a włąściwie to nie panuje, bo kuchnia jest już praktycznie gotowa. czekamy już tylko na stół i krzesła, a dziś kupiłam w superwnetrze.pl kilka rzeczy w tym nowe deski, kosz na śmieci, chlebak i sporą iloś różnych pojemników kuchennych. Przyznam, że spore zakupy ale trafiła się i świetna okazja, bo mają takie promocje, że grzech było ją przepuścić.
Reply
#15
Ja uważam, że warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz Smile można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów w internecie, jednak specjalista często zaproponuje ciekawe rozwiązania Smile na początku trzeba mu tylko przedstawić oczekiwania, a on przygotuje odpowiednie propozycje Smile
Żaluzje fasadowe podtynkowe- nowoczesny wygląd i skuteczna ochrona.
Reply
#16
W nowoczesnych wnętrzach z pewnością znaleźć się muszą nowoczesne meble. Ja ostatnio trafiłam w sieci na sklep Dutch House i bardzo spodobały mi się ich propozycje. Jedną z nich jest taki oryginalny regał na książki w kształcie tipi: https://www.dutchhouse.pl/meble/regaly-i...iazki-tipi. Co o nim sądzicie?
Reply
#17
Poruszyliście temat odpadów komunalnych i ja zamierzam się trochę wypowiedzieć w tym temacie żeby rozwiać wasze wątpliwości. Albo w sumie to odsyłam do lektury https://notatek.pl/segregacja-odpadow-komunalnych myślę, że temat został wyczerpany dostatecznie.
Reply
#18
Mi się podobają wnętrza industrialne. Tylko nie jestem pewna, czy do mieszkania to dobry wybór, bardziej do kawiarni/restauracji.
Reply
#19
Kluczem do nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni jest odpowiedni projekt. To w nim powinniśmy zawrzeć wszelkie informacje, co do rozwiązań architektonicznych, przebiegu instalacji oraz wyposażenia kuchni i stylu w jakim zostanie wykonana zabudowa. Wszelkie plany powinny opierać się na ergonomicznych założeniach, które umilą i ułatwią czas spędzany w kuchni. Najnowocześniejsze meble znalazłam na https://verlekuchen.com/kolekcja/laser/
Reply
#20
Przy okazji też poczytałam ostatnio o loftowych wnętrzach i bardzo spodobały mi się takie aranżacje. Wiele przydatnych informacji znajdziecie w artykule http://projektanciwnetrz.com/zakochaj-si...m-wnetrzu/. Polecam lekturę w wolnej chwili.
Reply
#21
Styl loftowy świetnie wygląda, ale nie jest zbyt praktyczny. Będzie pasować do niewielu mieszkań.
Reply
#22
Teraz zdecydowana większość to wnętrza nowoczesne, które są efektowne, ale też funkcjonalne.
Reply
#23
Nowoczesne wnętrza to pojęcie bardzo ogólne, w końcu nowoczesny może być zarówno styl skandynawski, glamour czy industrialny, które znacznie od siebie odbiegają.
Reply
#24
Teraz chyba większość stawia właśnie na nowoczesne wykończenia, ponieważ są one estetyczne i funkcjonalne.
Reply
#25
Chciałbym odświeżyć wygląd sypialni, ale kompletnie nie mam na to pomysłu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)