Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie w wolnym czasie?
W jakie gry gracie w wolnym czasie? - na komputerze lub telefonie. A może gracie w jakieś gry planszowe albo karciane?
Odpowiedz
W gry planszowe i karciane nie gram, jedynie w komputerowe, albo takie na telefon. Co do komputerowych, to najczęściej gram w gry w klimacie post-apo, jak Metro, czy S.T.A.L.K.E.R i gry akcji osadzone w otwartym świecie, jak Far Cry. Na telefonie gram jedynie w wyścigówki - jeśli lubicie takie gry, to powinniście zagrać w Real Racing 3,
Odpowiedz
ja nie jestem fanką gier, wole poczytać książkę albo obejrzeć jakiś ciekawy film.
Odpowiedz
Mnie z branży elektronicznej bardziej interesują akcesoria telefoniczne
Odpowiedz
A ja lubię sobie pograc w jakaś grę raz na jakiś czas. Chociaż nie kupuję już gier tak jak kiedys ( nie mam czasu na wielogodzinne gry, sami rozumiecie: praca, życie rodzinne.....).
Włączę sobie najczęściej raz na jakiś czas jakąś dobrą grę w sieci Smile Lubię również element ryzyka. Niezłe są
ruletka
poker
ewentualnie bingo.
Odpowiedz
Na kompie w wolnym czasie gram tylko w klasyka, starego i poczciwego Heroes 3, a ogólnie to wolę pograć w planszówki, albo w RPG Warhammer, ale to już są dłuższe posiadówki.
Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości