Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palety drewniane - koszt
#1
Chodzi o usługi związane z produkcją palet - różnej wielkości, ale chyba te najpopularniejsze to europalety. Co myślicie o tym biznesie? Ktoś już to może przerabiał?
Reply
#2
Ostateczny koszt zależy do tego czy to mają być standardowe europalety o klasycznych wymiarach a więc „europaleta” (EUR, EUR 1, EPAL) – 1200 × 800 × 144 mm

Czy jakaś inna rozmiarów. Ostateczna cena zależy również od wytrzymałości i użytych materiałów.
Sprawdź sobie u tego producenta palet drewnianych - realizują zamówienia wg indywidualnych potrzeb klientów. Najlepiej skontaktować się w tym celu bezpośrednio z ich przedstawicielem handlowym.
Reply
#3
Nie wiem, czy byłoby to opłacalne, bo teraz coraz bardziej popularne są skrzyniopalety, które wykonane są z tworzyw sztucznych. Znajdują one zastosowanie w znacznie większej ilości miejsc, bo są dość pojemne. I raczej nie trzeba wspominać, że są znacznie wytrzymalsze.
Reply
#4
Za dużo skupów europalet jest żeby zarobić wytwarzając nowe. Ludzie teraz kupują produkty wtórne a palety nie są żadnym wyjątkiem.
Reply
#5
Też wydaje mi się, że biznes związany z produkcją europalet drewnianych jest raczej średnim pomysłem. Dzisiaj dużo chętniej wykorzystuje się palety z tworzywa, które ma do zaoferowania choćby sklep internetowy Magazynuj. Takie palety nierzadko są dużo wytrzymalsze, a cena jest naprawdę w porządku.  Blush
Reply
#6
Wydaje mi się, że koszt takich palet nie jest duży.
Reply
#7
Biznes wydaje się być całkiem opłacalny.
Reply
#8
Myślę, że ten biznes ma spory potencjał.
Reply
#9
jeżeli szukasz palet to polecam Ci te ze strony https://skrzynietransportowe.eu/dzial-ofertowy/palety mają tam drewniane palety ze świadectwem IPPC, która są głównie używane do transportu, sama firma działa już na rynku od ponad 25 lat co świadczy o jej solidności
Reply
#10
Według mnie przede wszystkim szukając jednak profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości w zakresie palet drewnianych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, zebyście także wzięli pod uwagę producenta SAS Palety http://saspalety.pl/ z którym również współpracujemy. Przede wszystkim fachowe podejście do klienta, terminowość realizacji i duże możliwości wydajności. My potrzebujemy miesięcznie ok. 200-300 palet więc nigdy nie było kłopotów z dostawami, a my możemy działać dalej. Pozdrawiam i dajcie znać jak sami sobie z tym poradziliście!
Reply
#11
Na pewno warto szukać sprawdzonej firmy produkującej palety drewniane, która będzie w stanie dostarczyć Wam wysokiej jakości rozwiązania w dobrych cenach i jednocześnie z krótkimi terminami realizacji. Dlatego tutaj na pewno warto wspomnieć o tartaku Gała, ponieważ to producent palet EPAL także bez problemó będziecie mogli uzupełnić wszystkie braki na magazynie i na czas realizować wszystkie wysiłki dalej do swoich klientów.
Reply
#12
A interesował się ktoś z Was, w jaki sposób wygląda korzystanie z palet na magazynie? Jak wyglądają ich wysyłki? Przede wszystkim trzeba wziąć sobie pod uwagę to, że muszę zostać odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. W jaki sposób to zrobić? Najlepsze w tym celu chyba będą jednak owijarki do palet . Polecam w nie zainwestować!
Reply
#13
Myślę, że w tej sytuacji może Was zainteresować także skład drewna - hurt i detal - Żórawina, Wrocław - Drewnohurt: https://drewnohurt.com/ . W ofercie tej firmy znajdziesz najróżniejsze deski, więźby sklejki czy tarcicę. Z pewnością wybierzesz dla siebie to, czego potrzebujesz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)