Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palety drewniane - koszt
Chodzi o usługi związane z produkcją palet - różnej wielkości, ale chyba te najpopularniejsze to europalety. Co myślicie o tym biznesie? Ktoś już to może przerabiał?
Odpowiedz
Ostateczny koszt zależy do tego czy to mają być standardowe europalety o klasycznych wymiarach a więc „europaleta” (EUR, EUR 1, EPAL) – 1200 × 800 × 144 mm

Czy jakaś inna rozmiarów. Ostateczna cena zależy również od wytrzymałości i użytych materiałów.
Sprawdź sobie u tego producenta palet drewnianych - realizują zamówienia wg indywidualnych potrzeb klientów. Najlepiej skontaktować się w tym celu bezpośrednio z ich przedstawicielem handlowym.
Odpowiedz
Nie wiem, czy byłoby to opłacalne, bo teraz coraz bardziej popularne są skrzyniopalety, które wykonane są z tworzyw sztucznych. Znajdują one zastosowanie w znacznie większej ilości miejsc, bo są dość pojemne. I raczej nie trzeba wspominać, że są znacznie wytrzymalsze.
Odpowiedz
Za dużo skupów europalet jest żeby zarobić wytwarzając nowe. Ludzie teraz kupują produkty wtórne a palety nie są żadnym wyjątkiem.
Odpowiedz
Też wydaje mi się, że biznes związany z produkcją europalet drewnianych jest raczej średnim pomysłem. Dzisiaj dużo chętniej wykorzystuje się palety z tworzywa, które ma do zaoferowania choćby sklep internetowy Magazynuj. Takie palety nierzadko są dużo wytrzymalsze, a cena jest naprawdę w porządku.  Blush
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości