Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki wygodny materac?
Potrzebujemy zakupić jakiś wygodny materac. Łóżko standardowe, z wezgłowiem szerokość 160 cm. Możecie polecić coś w tym zakresie? Może być z tych twardych - nie lubię spać na zbyt miękkich materacach.
Odpowiedz
Jakie macie fundusze? Może określ . Materac mozna sobie w koncu kupić za kilkaset złotych . Jak i za kilka tysięcy złotych. Chociaż moim zdaniem warto jest zainwestować w coś porzadnego z racji tego, że materac taki będzie o wiele lepiej wykonany. A co jak co, w łóżku spędzamy prawie 1/3 swojego życia.
Odpowiedz
Materace piankowe polecam Smile Wybór materaca jest ważny dla twojego zdrowia i samopoczuycia, musi być dobrej jakości Smile
Odpowiedz
Tak jak mówią moi poprzednicy najlepiej wybrać materac z pianki, jest bardzo wygodny i podtrzymuje nasze ciało w idealnej pozycji dzięki swojej elastyczności, ja kupiłem na materace-online.eu polecam, jestem zadowolony Smile
Odpowiedz
My mamy materac z Ikea dobrze się sprawdza, daliśmy jakieś 400 zł.
Odpowiedz
Także polecam materace piankowe - są bardzo wygodne, świetnie dopasowują się do kształtu ciała. Najlepiej położyć się na materacu w sklepie i na tej podstawie wybrać. Jeśli szukacie materaca w Poznaniu, to zerknijcie do BlackArt - mają tam zarówno zwykłe materace piankowe, jak i takie z pianki termoelastycznej, które są wyjątkowo wygodne.
Odpowiedz
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na materac piankowy Chociaż poważnie zastanawialiśmy się również na materacem kokosowym oraz materacem sprężynowym.
Użytkujemy go już kilka miesięcy. Nic się nie odkształca chociaż sam jestem osoba o dość słusznych wymiarach. Nie wiem jak będzie się sprawdzał za rok czy dwa, postaram sie napisac, ale ogólnie zdecydowaliśmy się na dobrą firmę z dobrymi opiniami. Tak więc mam nadzieję,że w przyszłości również będzie ok.
Odpowiedz
Sprawdź ofertę ultimatum.com.pl Łóżka i materace oraz całe wyposażenie meblowe sypialni w jednym miejscu Smile
Odpowiedz
Ze swojej strony polecam materace spręzynowe:
Łatwo dopasowuje się do kształtu ciała
Zapewnia odpowiednią twardość
Nie odkształca się w perspektywie czasu
Tłumi odgłosy
i cechuje się dobrą trwałością
Odpowiedz
Znajoma ostatnio urządzała sypialnię i kupiła materac termoelastyczny. Wypróbowała go najpierw w sklepie,żeby sprawdzić, czy będzie jej wygodnie. Dzisiaj twierdzi, że nie wyobraża sobie spania na czymkolwiek innym, bo w końcu chodzi wypoczęta, a mięśnie karku ma odprężone. Może tez znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedz
Ciekawe wskazówki czym się kierować przy wyborze materaca, właśnie coś takiego szukałem Wink
Odpowiedz
(2017-03-09, 11:44:12)bosfos napisał(a): Potrzebujemy zakupić jakiś wygodny materac. Łóżko standardowe, z wezgłowiem szerokość 160 cm. Możecie polecić coś w tym zakresie? Może być z tych twardych - nie lubię spać na zbyt miękkich materacach.

wybor odpowiedniego materaca to nie taka łatwa i prosta sprawa. Bo jak źle sie wyspisz to potem wszytko boli. Siostra zbagatelizowała ten problem i teraz ma poważne problemy z kręgosłupem. Nie wiem nawet czy nie potrzebna będzie jakas rehabilitacja ortopedyczna łódź.
Bo non stop ją bolą plecy i nieciekawie to wszystko wygląda
Odpowiedz
My ostatnio kupiliśmy Gallaxy z Agaty, nie jest całkiem twardy, ale moim zdaniem taki w sam raz. Świetnie dopasowuje się do ciała.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości