Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agregat prądotwórczy na budowę
#1
Do zasilenia betoniarki, oświetlenia oraz urządzeń typu wiertarka, szlifierka kątowa czy bruzdownica. Nie wiem czy 1 czy 3 fazowy? No i jaka moc aby to wszystko pociągnąć i aby agregat się nie zajechał.
Odpowiedz
#2
Na taki pobór i moc wydaje mi się, że najlepiej zainwestować w jakiś agregat 3-fazowy.
Sprawd sobie model KD120 na silniku diesla będący w stanie wygenerować moc do 6500W. Spokojnie zasili te urządzenia które tutaj wymieniłeś.
Odpowiedz
#3
Na budowie notorycznie siada prąd i stoimy z robotą. Budowlańcy niecierpliwią się, ale kierownik polecił zakupienie generatora, który ratowałby w takich sytuacjach. Szef polecał przejrzeć tę stronkę i wybrać coś dobrego https://www.ceneo.pl/Generatory_pradu . Oczywiście nie uściślił, co znaczy "dobre" w jego definicji. Na co mam zwrócić uwagę wybierając taki sprzęt?
Odpowiedz
#4
Ostatnio jak rozglądałam się z bratem za agregatem prądotwórczym do naszej firmy to odkryliśmy firmę https://epssystem.pl . Jak się okazało to doskonały producent agregatów i ma naprawdę bogatą ofertę. Myślę, że jeżeli chodzi o tego typu sprzęt to właśnie tam go zakupimy.
Odpowiedz
#5
Agregat to podstawa. Nigdy nei wiesz kiedy może okazać się pomocny. Swój zakupiłem dzięki doradztwu https://nowymotor.pl/naprawa-agregatow-pradotworczych/. Nie żałuję zakupu. Model wskazany przez serwis służy już 3 rok i nie ma z nim problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości