Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cieknące okna w mieszkaniu
#1
Witam wszystkich, mam nastepujący problem a mianowicie mieszkam w bloku z wielkiej płyty na 3 pietrze i jak tylko zrobi sie zimno to mam okna całe mokre, dosłownie leje się po szybie woda. Prosze napiszcie co może być przyczyną
Reply
#2
Skoro "okna ciekną" to zle lub wcale nie działa wentylacja, zakładam że masz wentylacje grawitacyjną sprawdz sobie czy nie zostały zakryte kratki wentylacyjne
Reply
#3
Masz nawiewniki na oknach ?
Reply
#4
Kratki wentylacyjne miałam przysłonięte, po odsłonięciu widać poprawę. Nawiewników niestety nie mam podejdę sobie dzisiaj do salonu z oknami i zapytam o możliwość zakupu i montażu. Dziękuję za pomoc.
Reply
#5
Ja miałem w domu dość podobny problem, ale zdecydowałem się na wymianę wszystkich okien, na takie lepszej jakości. Oczywiście w dużej mierze jest to zazwyczaj problem z wentylacją, jednak tak, czy inaczej warto jest zainwestować w solidne i szczelne okna. Można wiedzieć jakie konkretnie masz w mieszkaniu? Ja niedawno kupiłem drewniane i idealnie się prezentują. Myślę, że przy odpowiednim zabezpieczeniu wytrzymają wiele lat. Szczelne okna mogą dodatkowo zapewnić znacznie lepszą izolację domu, czy mieszkania.
Reply
#6
Według mnie jest to już czas na wymianę okien. Jeśli chcesz czegoś sprawdzonego i jesteś z Lublina lub okolic to polecam firmę Atos. Okna są wysokiej jakości i na pewno będziesz z nich zadowolony.
Reply
#7
Może warto w takiej sytuacji wymienić okna na nowsze, o lepszych parametrach, które nie będą przeciekać. Dobrym wyborem są okna aluminiowe ze Śląska, które nie zmieniają swoich rozmiarów na skutek wahań temperatur. Są także dobrym izolatorem ciepła, ponieważ w ich konstrukcji zostały zastosowane nowoczesne, wysokiej klasy materiały termoizolacyjne.
Reply
#8
Może są po prostu nieszczelne? Zadzwoń do firmy TOM-PLAST https://serwisokiendrzwi.pl/naprawa-okien.html ze Szczodrych, to miejscowość koło Wrocławia, oni u nas naprawiali okna i świetnie się przy tym spisali, myślę że będą mogli wam pomóc. Zdecydowanie ich polecam, mają szeroki zakres usług, zajmują się również montażem samych okien i drzwi, itp. Skontaktujcie się z nimi, na pewno nie będziecie żałować. Nam zarekomendował ich szwagier, u którego montowali okna i bardzo ich zachwalał, jak się przekonaliśmy, nie były to pochwały na wyrost.
Reply
#9
Jeśli masz taki problem to koniecznie skontaktuj się z profesjonalnym serwisem okien. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie naprawa okien Warszawa: https://medrus.pl/serwis-okien/. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.
Reply
#10
W mojej ocenie przede wszystkim szukając naprawdę dobrej i funkcjonalnej stolarki okiennej rozglądając się za pięknymi propozycjami które będą odpowiednio pasowały do całej aranżacji to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia firmę https://noweokna.pl/ w której naprawdę jest w czym wybierać. Obsługa na poziomie, terminowe realizacje i też naprawdę propozycji nie brakuje jeżeli nie do końca wiecie co będzie odpowiednią opcją dla Waszego domu, czy mieszkania bo też nie wszyscy mają nieograniczony budżet w tym zakresie. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście ostatecznie!
Reply
#11
(2017-01-18, 08:51:11)Teresa Wrote: Kratki wentylacyjne miałam przysłonięte, po odsłonięciu widać poprawę. Nawiewników niestety nie mam podejdę sobie dzisiaj do salonu z oknami i zapytam o możliwość zakupu i montażu. Dziękuję za pomoc.

Wiesz co, wentylacja okienna jest mega ważna. I nawiewniki okienne to po prostu must have. Koniecznie sprawdź co możesz zrobić w tym temacie. Mieszkania są coraz bardziej szczelne. Bez takiej wymiany powietrza nie tylko okna będą "ciekły", ale też szybko pojawi się grzyb.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)