Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin
#1
Regulamin forum 


§1
https://remont.biz.pl/forum/index.php służy do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów, opinii i doświadczeń internautów związane z budową domu aranżacją wnętrz oraz tematami pokrewnymi. 
§2
Aby dodawać swoje wypowiedzi na Forum należy zarejestrować się w portalu wypełniając formularz rejestracyjny i akceptując Regulamin serwisu. Rejestracja jest dobrowolna i bezpłatna. Zarejestrowani Użytkownicy mogą wpisywać wypowiedzi na Forum po zalogowaniu się. Każde zalogowanie się na stronę portalu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu serwisu przez Użytkownika. 
§3
Właściciel portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi uczestników forum budowlanego. Stroną odpowiedzialną za wypowiedzi jest zawsze Autor postu. 

Forum budowlane jest miejscem, które umożliwia prezentowanie różnych poglądów, tym samym polemikę w każdym temacie. Właściciel portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php  nie weryfikuje zamieszczanych treści pod kątem ich prawdziwości i rzetelności, tym samym nie ingeruje w przebieg dyskusji. 

§4
Zabrania się zamieszczenia loga firm jako emblematów przy wypowiedziach użytkownika oraz zamieszczania linków do strony korporacyjnej. Emblematy w formie loga oraz linki są zarezerwowane jedynie dla firm współpracujących oraz reklamujących się na forum. 

Wydawca zastrzega sobie prawo do obciążenia fakturą VAT (według cennika dostępnego u wydawcy forum) 

§5
Właściciel portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php zastrzega sobie możliwość przeredagowania fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu, a także do usuwania wypowiedzi lub zablokowania dostępu do Forum w przypadkach, gdy:
- wypowiedzi są sprzeczne z prawem;
- wypowiedzi wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc;
- wypowiedzi uznane powszechnie za moralnie naganne lub społecznie niewłaściwe;
- wypowiedzi zawierają linki do prywatnych stron www;
- wypowiedzi są niemerytoryczne lub zamieszczane wielokrotnie;
- uczestnik Forum zamieszcza reklamy będą inne materiały o charakterze komercyjnym;
- uczestnik Forum zamieszcza treści niezgodne z tematyką forum budowlanego;
- uczestnik Forum notorycznie narusza niniejszy regulamin;

§6
Odpowiedzialność Użytkownika: W przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie jakichkolwiek roszczeń wobec właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php z tytułu naruszenia prawa (w tym praw autorskich, praw do znaku towarowego, zasad uczciwej konkurencji, zasad współżycia społecznego), dóbr osobistych (w tym praw do wizerunku) przez zamieszczenie przez Użytkownika Materiałów w Portalu - Użytkownik zobowiązuje się do podjęcia na swój koszt i ryzyko wszelkich kroków prawnych zapewniających należytą ochronę właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php przed takimi roszczeniami. W szczególności zobowiązuje się wystąpić jako pozwany w miejsce właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php lub w przypadku braku takiej możliwości przystąpić po stronie właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php do wszelkich postępowań toczących się przeciwko właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php

Zobowiązuje się także zwolnić właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php z odpowiedzialności zgodnie z art. 392 kodeksu cywilnego oraz pokryć wszelkie koszty, jakie właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php poniesie lub jakie będzie zobowiązany zapłacić osobie trzeciej w związku z roszczeniem lub pozwem sądowym o naruszenie prawa autorskiego, dóbr osobistych, praw pokrewnych lub praw do znaku towarowego i wszelkich innych praw, jakie ta osoba zgłosi w związku z naruszeniem jej praw. 

Zabrania się zamieszczania zdjęć pochodzących z innych stron. 

§7
Właściciel portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php zastrzega sobie prawo do:
- publicznego udostępniania wypowiedzi użytkownika na Forum bez ograniczeń czasowych, w taki sposób, aby inni użytkownicy sieci mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie wybranym;
- rozpowszechniania wypowiedzi na Forum w innych stronach internetowych właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php - z podaniem nicku autora;
- wysyłania wypowiedzi na Forum jako elementów newslettera  portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php- publikowania wybranych wypowiedzi z Forum na łamach wydawnictw drukowanych, ulotek wydawanych przez Właściciel portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php będących przedmiotem zainteresowań czytelników;
- podawania na stronie Forum numeru IP użytkownika;

§8
Podawanie danych osobowych jest dobrowolne. Podanie danych osobowych przez uczestnika Forum oznacza zgodę na umieszczenie ich w bazie danych właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php. Zapewniamy prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania. 
§9
Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana to przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia uczestnika z przewidzianych regulaminem konsekwencji. 

Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez właściciela portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php na swój adres elektroniczny. 

Uwagi i pytania, dotyczące działania portalu https://remont.biz.pl/forum/index.phpudowlane/ prosimy kierować na adres biuro(at)kucharski.biz.pl

Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia regulaminu portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php prosimy przesyłać wyłącznie listownie na adres: 
Kucharski - Budowy, Remonty, Wykończenia ul. Rzeszowska 79/24 39-200 Dębica
 z dopiskiem na kopercie "portal budowlany".

§10

Właścicielem portalu https://remont.biz.pl/forum/index.php jest 
Remont
Kucharski Robert
ul. Drogowców 14
39-200 Dębica
NIP: 8721895770 , REGON: 180838663
Odpowiedz
#2
Wszystkie sugestie odnośnie w/w prosimy kierować do nas pocztą tradycyjną
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości