Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deweloper kraków
Cześć!
Zamierzam przeprowadzić się do Krakowa i tak szperam po internecie pod frazą mieszkania deweloperskie kraków.
Znalazłem jednego dewelopera godnego uwagi - budopol.pl
I mam pytanie czy znacie tą firmę? Warto od nich kupić mieszkanie?
Kraków jest dla mnie obcy dlatego najfajniej jakby jakiś mieszkaniec się wypowiedział,
pozdrawiam!
Reply
Najlepiej jest porównac sobie kilka firm. TO co mają do zaoferowania i dopiero też zdecydować się na odpowiedniego dewelopera. Nie powinniśmy kierować się tutaj impulsem. Zakup mieszkania to bardzo ważna decyzja, szczególnie jeśli jest poprzedzona kredytem ( jest to decyzja na wiele lat).

Sugeruje szukać deweloperów, którzy oferują tak zwany rachunek powierniczy. Ewentualnie wybrać się na targi nieruchomości.
Reply
Kraków piękne miasto, myślałem o nim
Reply
(2016-11-30, 09:07:17)blyatoo Wrote: Cześć!
Zamierzam przeprowadzić się do Krakowa i tak szperam po internecie pod frazą mieszkania deweloperskie kraków.
Kraków jest dla mnie obcy dlatego najfajniej jakby jakiś mieszkaniec się wypowiedział,
pozdrawiam!

wiesz co to frazy, a nie potrafisz znaleźć sobie dobrego miejsca  ?? ściema.

(2016-11-30, 09:07:17)blyatoo Wrote: Cześć!
pozdrawiam!

ciekawe
Reply
a ja się właśnie z Krakowa wyprowadzam, mam dość mieszkania w tym smogu. Szkoda ze nie trafilismy na siebie wcześniej bo właśnie sprzedałem mieszkanie. Przeprowadzam się do Lublina. Może tam poszukaj mieszkania, ja kupiłem w orion.lublin.pl inwestycje cenowo na pewno taniej niż w Krakowie noi powietrze czystsze.
Reply
Teraz wszedzie jest drozyzna.
Reply
A nie lepiej byłoby poszukać mieszkania bez pośredników i biur nieruchomości? Widziałam, że tego typu ogłoszenia są dostępne tutaj https://www.kaliszak.pl/nieruchomosci-ka...ania-kupie . Według mnie takie oferty są o wiele korzystniejsze. Bo dobre mieszkanko, nawet w atrakcyjnej okolicy może być w atrakcyjnej cenie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)