Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusztowania Szczecin
#1
Chce ocieplić domek a są potrzebne rusztowania i tu zaczyna się problem czy kupić rusztowania czy wypożyczyć znalazłam firmę stillas która wypożyczą. Może znacie inne firmy albo sklepy. I co byście wybrali kupno czy wynajem rusztowania? Czekam na propozycje.
Reply
#2
Zdecydowanie lepiej opłaca się wynajem rusztowań, jeśli chodzi tylko o ocieplenie domu. Wyjdzie taniej i będzie wygodniej. Zobacz sobie ofertę bau-form.pl - mają duży wybór różnego typu rusztowań. Na pewno doradzą ci które u ciebie sprawdzi się najlepiej.
Reply
#3
Mi się poszczęściło, bo ktoś z moich okolic na tym forum polecił link Delta-Bud.eu jest to firma która w swojej ofercie ma właśnie wynajem rusztowań i to różnych bo są fasadowe, aluminiowe i ramowe także nie było problemu zeby znaleźć to co mnie interesuje. Cenowo i jakościowo również dobrze więc polecam jeżeli jesteście z moich okolic Smile
Reply
#4
potrzebujesz rusztowania jednorazowo czy na dłużej? na raz lepiej wynająć, na stałe kupić
Reply
#5
Jeśli chodzi o firmę ze Szczecina, która wynajmuje rusztowania, również w okresie długoterminowym, to koniecznie sprawdźcie ofertę robtomspzoo.com Mają dobre ceny i porządny sprzęt, więc ani się nie zawiedziecie ani nie przepłacicie. Według mnie, warto mieć namiar na takie sprawdzone firmy.
Reply
#6
Przyznam szczerze, że gdy mnie były potrzebne rusztowania przestrzenny, to znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili zgłosiła się do firmy https://www.arad.pl/rusztowania-przestrzenne,g9.html. Oni mają bardzo ciekawą ofertę pod tym względem, a i cenowo wychodzi to całkiem atrakcyjnie. Proponuje wam się z nimi skontaktować, jeżeli również potrzebujecie tego typu produktów do swojej firmy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)