Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwa energetyczne - Usługi Inżyniersko-Budowlane Paweł Sobiech
#1
Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, Kierownika Budowy oraz całościowego zarządzania procesem inwestycyjnym. Działamy od etapu projektowania aż do odbioru końcowego, zapewniając kompleksowe wsparcie budowlane dla naszych klientów. Ponadto, oferujemy również świadectwa energetyczne, kontrole okresowe budynków, opinie techniczne, badania termowizyjne budynków, harmonogramy, kosztorysy, inwentaryzacje oraz odbiory mieszkań, budynków i lokali użytkowych.

Posiadamy nasze biuro w Warszawie, co umożliwia nam skuteczne działanie głównie w województwie Mazowieckim. Jesteśmy gotowi obsługiwać zarówno nowoczesne obiekty, jak i te objęte ochroną Konserwatora Zabytków. Nasza ekipa doświadczonych specjalistów zapewni profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego projektu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć pełną ofertę naszej firmy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i zapewnić naszym klientom satysfakcję z naszych usług.

Świadectwa energetyczne - Usługi Inżyniersko-Budowlane Paweł Sobiech
https://g.page/r/CXlJe6eI7PgTEB0
ul. Kapelanów Armii Krajowej 1/42004-046 Warszawa
Reply
#2
Dziękujemy za przedstawienie informacji dotyczących działalności Państwa firmy. Wygląda na to, że oferujecie szeroki zakres usług związanych z inspekcją nadzoru inwestorskiego, zarządzaniem procesem inwestycyjnym oraz innymi usługami budowlanymi.
Posiadanie biura w Warszawie daje Państwu możliwość skutecznego działania głównie w województwie Mazowieckim, co jest korzystne dla klientów z tego obszaru. Ważne jest również, że jesteście w stanie obsłużyć zarówno nowoczesne obiekty, jak i te objęte ochroną konserwatora zabytków, co świadczy o elastyczności i wszechstronności waszych usług. rankdle
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)