Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
terapia psychologiczna
#1
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://kulepszemu.pl
Reply
#2
Moim zdaniem takich problemów nie należy lekceważyć. Ostatnio znalazłam właśnie psycholog online i widziałam, że dzięki terapii tutaj wielu osobom udało się stanąć na nogi po traumatycznych przeżyciach
Reply
#3
Wiesz co, najlepiej zrobić sobie reserach. Jeśli o mnie chodzi, to nie ma drugiego takiego miejsca jak http://www.centrum-terapii.pl/ - dlatego polecam je z czystym sumieniem. Możesz tutaj liczyć na wsparcie oraz pomoc.
Reply
#4
Myślę, że terapia u psychologa będzie odpowiednim wyjściem z trudnej sytuacji. Zgłoś się na przykład do Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . Oni obecnie działają także online więc z pewnością udzielą Tobie niezbędnej pomocy niezależnie od Twojej lokalizacji.
Reply
#5
coraz więcej moich znajomych zaczyna korzystać z psychologa online, czasy są tak trudne i dziwne, że czasem warto sięgnąć po poradę specjalisty, by poczuć się lepiej.
Reply
#6
W problemach związanych ze strefą intymną może pomóc seksuolog. Kiedyś rózne problemy tego typu były tematem tabu, na szczęście się to zmieniło i jak tylko się chce można skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalisty. Nie ze wszystkim trzeba sobie radzić samodzielnie, czasem warto poprosić o pomoc.
Reply
#7
Jeżeli czujesz że masz syndrom DDA i chciałabyś się jakoś z tego wyleczyć, to myślę, że bez dobrej terapii się nie obejdzie. Słyszałam, że tutaj https://vita-nova.pl/syndrom-dda/ mają spore doświadczenie w tym zakresie, więc myślę że warto byłoby się do nich zgłosić w tej sprawie
Reply
#8
W jakiej sytuacji psychoterapia warszawa jest nieunikniona?
Reply
#9
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad https://justynasabala.pl/ . Właśnie z tego co widziałam to tutaj jednak terapia odbywa się na wysokim poziomie, można otrzymać wielkie wsparcie co jest też ważne
Reply
#10
W tym temacie polecam poczytać stronę https://neuroza.pl/terapia-psychologiczna/ - można się również umówić ze specjalistą na konsultację lub terapię.
Reply
#11
Myślę, że warto zorientować się w temacie czy chcemy skorzystać z pomocy psychologa czy jednak potrzebujemy pomocy psychiatry. Pod adresem: https://www.facebook.com/permalink.php?s...4106475797 udało mi się znaleźć informacje od SafiMed, które to wyjaśniają.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)