Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy w 2022
#1
Pomimo prognoz globalnego ocieplenia, filmy w 2022 roku wciąż są poszukiwane. Najnowsze wpisy to Epoka lodowcowa: Przygody Bucka Wilda i Sneakerelli, Milczenie owiec, Siostry Sanderson, Pociąg pocisków i nie tylko. Rok 2022 to dekada sztucznej inteligencji i robotów, więc w tej dekadzie możemy spodziewać się wielu filmów science fiction. Wśród nowości jest wiele nowych oryginalnych filmów, w tym „Teoria wielkiego podrywu” Adama Sandlera.
Milczenie owiec

„Milczenie owiec” opiera się na książce napisanej przez Thomasa Harrisa. Powieść została zaadaptowana do kilku filmów, w tym do „Manhunter” i „Czerwonego smoka” z lat 80., w którym wystąpił Brian Cox jako Hannibal Lecter. Początkowo Gene Hackman miał wyreżyserować remake, ale to się zmieniło, gdy dowiedział się więcej o fabule. Później Michael Mann zgodził się na remake „Milczenia owiec” i zastąpił Hopkinsa Brianem Coxem, który od tego czasu stał się jednym z najbardziej znanych aktorów Hannibala Lectera w historii kina.

Reżyser filmu, Jonathan Demme, był już uznanym filmowcem, wcześniej wyreżyserował "Hannibala" i "Melvina i Howarda". W rzeczywistości Demme był nawet rozważany do roli Hannibala Lectera. W rzeczywistości współpracował ze studiem Orion, aby uzyskać prawa do reżyserowania remake'u, a nawet planował zagrać Lectera w nowym filmie.
Epoka lodowcowa: Przygody Bucka Wilda i Sneakerelli

Po serii niezwykle udanych filmów, seria „Epoka lodowcowa” może być na skraju wyginięcia. Najnowsza część, zatytułowana „Epoka lodowcowa: Przygody Bucka Wilda”, rozczarowuje i nie wykorzystuje popularności serii. Filmowi brakuje jakości animacji i innych kluczowych elementów fabuły i wydaje się, że jest to kiepski restart. Po sześciu latach spędzonych na ekranie nadszedł czas, aby przejść dalej.

Disney+ wydał nowy rozdział serii „Epoka lodowcowa”, opartej na popularnym serialu animowanym. Film pojawia się 28 stycznia. Chociaż sequel zawiera wielu oryginalnych członków obsady, nie ma takiego samego poziomu realizmu jak jego poprzednicy. Mimo to jest to przyjemna przejażdżka, która prawdopodobnie spodoba się dzieciom. Choć nie jest tak zabawny jak pierwowzór, fani poprzednich części serii nadal będą się nim cieszyć.

filmedy

Siostry Sanderson

Fani oryginalnego filmu będą zachwyceni, widząc siostry Sanderson powracające w nowym filmie. Nadchodzące wydanie zaplanowano na 30 września na Disney Plus. Wcześniej siostry Sanderson zostały wymazane w oryginalnym filmie, ale tym razem powracają, by nawiedzać życie mieszkańców New Bedford. Siostry Sanderson ponownie zagrają Bette Midler, Sarah Jessica Parker, Kathy Najimy i Doug Jones.

Tym razem akcja filmu będzie miała miejsce we współczesnym Salem, gdzie trzy nastolatki muszą powstrzymać siostry Sanderson przed sianiem spustoszenia. W nowym filmie Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy powtórzą swoje role czarownic. W filmie zagrają także Doug Jones, Hannah Waddingham i Whitney Peak. Siostry Sanderson również powracają jako czarownice, które zostały skazane na uwięzienie w czarnym płomieniu przez 29 lat.
Pociąg pocisków

Wśród najbardziej oczekiwanych serii superbohaterów od lat, nowy film Bullet Train nie jest wyjątkiem. Założenie jest tak dziwaczne, jak sugeruje tytuł, ale działa wyjątkowo dobrze jako komedia, z poważnymi nieporozumieniami, skrzyżowanymi drutami i innymi zwariowanymi sytuacjami. Broń w Bullet Train to noże, pistolety, pluszaki i pasy bezpieczeństwa. Są nawet granaty, igły do iniekcji podskórnych wypełnione trucizną, leki obezwładniające i nie tylko.

Fabuła opowiada o zabójcy Biedronce (Sandra Bullock), która stara się wykonać swoją misję jak najspokojniej. Podczas ostatniej misji, która prowadzi go przez współczesną Japonię, zostaje postawiony na kursie kolizyjnym ze śmiertelnymi przeciwnikami o sprzecznych celach. A jakby tego było mało, film jest wehikułem czasu dla najbardziej brutalnych gatunków i tematów. Ale film na tym się nie kończy. Fabuła zabiera nas w przygodę, która jest zarówno zabawna, jak i przerażająca.
Hotel Transylwania: Transformania

Jeśli przegapiłeś oryginał, być może zaciekawią Cię filmy HotelTransylvania:Transformania 2022. Kontynuacja „Summer Vacation” to animowana komputerowo komedia przygodowa, wyprodukowana przez Sony Pictures Animation i Columbia Pictures. Został wydany w 2022 roku. Opowiada historię Drac Pack, który zostaje zamieniony w ludzi przez Promień Monsterification Ray Van Helsinga. Podczas gdy Drac i Drac Pack nie mogą już używać swoich mocy, Johnny uwielbia być potworem i jest zdeterminowany, aby odwrócić efekty działania maszyny. Chociaż muszą współpracować, aby cofnąć zmiany, ryzykują, że zostaną trwale zmienione.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)