Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
psychologia
#1
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://kulepszemu.pl/psychoterapia-indy...-warszawa/
Reply
#2
Bardzo ważne jest także nasze zdrowie psychiczne. Dlatego jeśli czujemy taki problem to najlepiej zgłosić się do ośrodka Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Pracują tam świetni specjaliści. Warto się z nimi skontaktować - można także online. Polecam z własnego doświadczenia.
Reply
#3
Niestety depresja to ciężka choroba, dlatego jestem zdania, że trzeba szukać sobie różnych sposobów na leczenie. Polecałabym wziąć pod uwagę taką propozycję, jak https://carenabis.pl/ . To klinika, w której jest możliwe leczenie medyczną marihuaną i myślę, że warto spróbować, aby wrócić sobie w pełni do zdrowia.
Reply
#4
Bardzo dobrym wyborem będzie kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego Empatio. Znajduje się ona we Wrocławiu, ale oferuje także terapię online. Na stronie https://psycholog-ms.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Reply
#5
Zawód teraz na czasie. Obecnie jest potrzebnych dużo psychologów, wydaje mi się, że są braki. Macie sami jakieś problemy natury psychologicznej? Sprawdźcie terapię par na stronie https://www.psychoterapia-par.pl/poznan/ Na pewno znajdziecie tu pomoc.
Reply
#6
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnych problemach natury psychicznej to zajrzyj na blogi takie jak https://www.nowafarmacja.pl/blog/schizof...wy-choroby . W tym artykule znajdziesz wiele przydatnych informacji o schizofrenii.
Reply
#7
Witam,czy wierzycie w coś takiego jak psychologia inwestowania? Ostatnio zainteresował mnie ten temat, ponieważ mam zamiar zacząć przygodę z inwestowaniem. Chcę zacząć od rynku sztuki. Czy sledzicie jakieś fora lub strony,które mogę podpowiedzieć jak działać w przypadku inwestowania? Co to jest dokładnie psychologia inwestowania? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami,zapraszam do dyskusji, będzie mi miło. Pozdrawiam.
Reply
#8
Jak ktoś chce poradę w bardzo wąskim zakresie, to polecamy nasze usługi ezoteryczne dostępne na stronie https://centrumezoteryki.pl/.

Nasze wróżki doradzą i wnikliwie odpowiedzą na zadawane pytania, dobra i sprawdzona wróżka to najlepsza przyjaciółka i terapeutka. U nas w pełni anonimowo możesz wyrzucić swoje lęki i problemy  Shy
Reply
#9
Ze schorzeniami psychologicznymi zmaga się coraz większa rzesza osób. Na szczęście jest coraz więcej sposobów na to, aby sobie z nimi radzić. Oczywiście niezbędna jest pomoc psychiatrów i psychologów. W przypadku niektórych schorzeń, takich jak depresja skuteczna może okazać się również marihuanna medyczna. Jednym z centrów specjalizujących się w terapii z jej wykorzystaniem jest https://carenabis.pl/
Reply
#10
Ogólnie mnie i mojemu narzeczonemu bardzo pomogła jednak Psychoterapia par . Dzięki terapii jest o niebo lepiej, przestaliśmy się kłócić,  zaczęliśmy ze sobą normalnie rozmawiać
Reply
#11
Z własnego doświadczenia wiem, jak trudno jest znaleźć profesjonalny gabinet psychologiczny. Trochę musiałam się naszukać, zanim trafiłam do https://centrum-terapii.pl/ ale jedno jest pewne - trafiłam bardzo dobrze! Niezmiernie się cieszę, że zdecydowałam się na terapię. Robię duże postępy i pogodzilam się z przeszłością, na którą nie mam wpływu.
Reply
#12
Warto jest dbać o swój dobrostan psychiczny.
Reply
#13
I jak, udało wam się znaleźć namiar na dobrego psychologa / Jeśli nie, to ja ze swojej strony jak najbardziej polecam wam https://centrum-terapii.pl/ możecie liczyć tutaj na pełne wsparcie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Warto im zaufać.
Reply
#14
Według mnie czasami lepiej jest wybrać się do psychoterapeuty, niż psychologa.
Reply
#15
W ocenie depresji można stosować np. skalę Becka https://jogalifestyle.com/skala-depresji...-depresje/ ale samemu nic nie rób, tylko lepiej udać się do lekarza.
Reply
#16
Czy psychologia to trudny kierunek studiów?
Reply
#17
Nie tak dawno koleżanka poleciła mi pracowania psychologiczna Słupsk . Ogólnie sama zastanawiam się nad terapią tutaj, ponieważ odbywa się ona na wysokim poziomie, więc może akurat spodoba wam się tutejsza oferta
Reply
#18
Jak wybrać dobrego psychologa?
Reply
#19
Jeśli chodzi o https://neuroza.pl/psychoterapia/ i wybór dobrego psychologa, to zdecydowanie sprawdzają się rekomendacje, staż pracy i opinia w środowisku. Warto sprawdzić w internecie gdzie wcześniej pracował i jakie ma opinie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)