Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze hobby?
#1
Wiosna coraz bliżej więc postanowiłem sprawić sobie rower miejski coś na wzór holenderskiej mody i wybrałem model w tym stylu jeździ mi się naprawdę fajnie i nie mogę się doczekać lepszej pogody na przejażdżki. Jestem ciekawy jakie wy macie hobby? Lubicie tak jak ja, spędzać czas na świeżym powietrzu czy wolicie robić coś w zaciszu?
Reply
#2
Powiem szczerze, że ja też mam ochotę kupić sobie rower Smile Już od jakiegoś czasu się nastrajam na taki zakup i chyba w końcu się zdecyduję. Zastanawiam się nawet nad wzięciem pożyczki, żeby kupić coś porządnego. Widziałam, że tu mają ciekawą ofertę i do tego teraz można wygrać fajne nagrody, jeśli weźmie się pożyczkę do 11 listopada . Jaki rower możecie polecić, tak do ok. 2 tys. zł?
Reply
#3
Nie polecam brać pożyczki. Najlepiej odkładaj pieniądze, chociaż 100 zł miesięcznie, a w końcu kupisz wymarzony model. Albo po prostu kup coś tańszego. Są dobrej marki dostępne w okolicach tysiąca złotych. Najlepiej szukaj online - są niższe ceny
Reply
#4
Nie potrafię wskazać swojego jednego ulubionego hobby ponieważ mam wiele zainteresowań. Sa to głównie
gotowanie ( gotuję lepiej niż moja żona, ona za to sprząta Tongue)
czytanie książek - szczególnie o tematyce fantasy
z racji tego,że mam pracę fizyczną to jak jestem w domu lubię sobie usiąść przy komputerze i w coś sobie pograć.

Oczywiście staram sie dbać o swoją kondycję fizyczną oraz znaleźć czas na ćwiczenia Wink Jeśli szukacie jakiegos dobrego sprzętu do domowych ćwiczeń, polecam przejrzeć sobie rowery treningowe w Spokey . Ostatnio kupiłem sobie taki rower i latwiej jest mi się zmotywowac do ćwiczen fizycznych w domu.
Reply
#5
ja jakiegoś ciekawego hobby to nie mm, raczej ma pospolite zainteresowania jak książka, film itp.
Reply
#6
Ja bardzo lubię spędzać czas w domowej siłowni. Musze jeszcze dokupić trochę sprzętu
Reply
#7
Hm, mam kilka hobby. Najzwyklejszym jest oglądanie filmów o różnej tematyce, a także słuchanie rocka, polskich piosenek i hip hopu. Interesuje się też biznesem - wszystkim niemal co z tym związane, dlatego np za tydzień znajdę się na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017. Przedstawiają bardzo ciekawy program. Lubię jeszcze surfować po www Wink . Gotować też lubię, ale nie jest to moją pasją. Za dużo czasu zajmuje i za krótko ciesze ;p
Reply
#8
Bez wątpienia gotowanie, mogę przesiadywać w kuchni godzinami, bardzo interesują mnie blogi kulinarne i powiązane z kuchnia
Reply
#9
Siłownia Big Grin Uwielbiam i chodzę codziennie Big Grin Dużo pomagają mi w tym odżywki białkowe, które dodają energii przez cały dzien Wink
Reply
#10
Nie jestem w stanie stwierdzić jakie jest moje główne zainteresowanie bo mam ich kilka. Na pewno lubię sport. Staram się ruszac kiedy tylko mogę, szczegolnie,ze mam pracę siedzącą przed komputerem. A taka praca jednak nie sprzyja zachowaniu zdrowia oraz dobrej sylwetki. Biegam, jeżdżę na rowerze.

Ostatnio zastanawiałem się nawet nad skokiem spadochronowym Moze ktoś z Was tutaj miał przyjemność skakać oraz napisze jakie miał doświadczenia z takich skoków? Myślicie,że warto byłoby spróbować?
Reply
#11
Ja w wolnym czasie, jak pogoda pozwala urządzam sobie wyciezki rowerowe
Reply
#12
a ja lubię oglądać filmy a zwłaszcza Najlepsze Komedie można się pośmiac, (podobno smiech to zdrowie) odprezyc sie po ciezkim dniu. To moje hobby i tak wlasnie bardzo czesto spedzam czas wolny. A jeszcze jak mozna je ogladac w milym towarzystwie to juz inna bajkaSmile
Reply
#13
W wolnym czasie najbardziej lubię czytać książki i oglądać filmy - to mnie relaksuje. Poza tym jeszcze projektuję wnętrza, zajmuję się grafiką komputerową i powoli wracam do sportu, który kiedyś był moją wielką pasją Smile
Reply
#14
Ja mam mało aktywne, oglądanie Ligi Angielskiej, zajmuje dużo czasu
Reply
#15
Moim ostatnio odkrytym hobby jest gotowanie. Na razie jestem na etapie prób odtworzenia swoich ulubionych dań, które miałam okazję posmakować w knajpach. Dla przykładu teraz próbuję ugotować dla mnie i mojej mamy naszego faworyta z Bubbles Bar w Warszawie: kopytka z sosem truflowym. Wiadomo, że nigdy nie wychodzi identycznie, bo kazdy "kucharz" ma inny smak, ale pokusiłabym się mało skromnie, że zrobiłam lepsze niż w tej restauracji.
Reply
#16
Bardzo to cieszy, ze coraz wiecej osob zajmuje sie gotowaniem we wlasnym zakresie. Raz na kiedys oczywiscie mozna sobie zamowic jakiegos fastfooda czy tam pojsc do restauracji .. przeciez wszystkie te rzeczy sa dla ludzi. Tutaj bardziej chodzi o umiar w ich konsumpcji .. wszystko w duzych ilosciach jest niezdrowe. Wystarczy popatrzec na mlodziez ktora stoluje sie codziennie w takich miejscach, otylosc to nie jest dla nich nic nowego. Powinnismy takze zadbac o to co spozywaja nasze dzieci od najmlodszych lat. Mi matka gotowala codziennie cos do zjedzenia jednak juz moja zona nie ma az tyle wolnego czasu bo pracuje zdalnie. Natomiast chociaz co dwa dni zdarza sie obiad typu https://uwielbiam.pl/przepis/kluski-leniwe-3 co jest tez jakims rozwiazaniem problemu. Teoretycznie moglbym zarabiac wiecej wyjezdzac z kraju ale z drugiej strony nie chce zostawiac swojej rodziny .. i tak sie jakos to zycie toczy.
Reply
#17
Zdecydowanie podroze w gory itp. Potrzeba jedynie wyposazyc sie w dobrej jakosci sprzet oraz ubior (kurtka, spodnie, buty).
Reply
#18
Trzeba sie z jednym zgodzic, dla kogos szukajacego takiego wyposazenia zadanie wcale nie jest takie latwie. Przyszlo nam zyc w czasach gdzie wszystkiego na polkach sklepowych jest cala masa. Czasami mozna sie pogubic bez nakrelenia swoich oczekiwan. Kazda wieksza firma stara sie co roku wypuszczac jakas nowa kolekcje. Glownie dotyczy to dwoch rodzajow kurtek: przeciwdeszczowych i ocieplajacych. Dzieje sie tak dlatego bo wiele osob korzysta z filozofii ubierania sie wartstwowo (potocznie mowiac "na cebulke"). Pozawala to dopasowac ubior do aktualnych warunkow atmosferycznych pod katem temperatury czy deszczu. Jakby nie patrzec to bardzo korzystne dla naszego portfela bo taka podwojna kurtka jest tansza i praktyczniejsza niz zbieranie ich kilku. Z tego co ja sie orientuje to kurtki męskie 4f mozna znalezc w najwiekszej ilosc online w sklepach typu - https://sportowybazar.pl/tra-pol-1172-ku...ie-4F.html Jest to moim zdaniem bardzo wygodne poniewaz wszystko mozna zalatwic doslownie w pare minut. Zaoszczedzony czas na chodzenie po stacjonarnych sklepach mozna spedzic w jakis bardziej przyjemny sposob.
Reply
#19
Z mojego hobby czyli zainteresowania do informatyki zrodził się mój drugi zawód, a mianowicie instaluje w firmach sprzęty takie jak https://tekniska.pl/kategorie/switche-kolejowe/ i tym podobne oraz zajmuje się systemami transmisji danych. Wszystko wzięło się zupełnie z pasji do komputerów także jak widać warto jakieś posiadać, bo nawet nie wiadomo kiedy mogą okazać się źródłem dodatkowego zarobku Smile
Reply
#20
U mnie siłownia Wink Ostatnio stałem się o tyle zapalony, że zastanawiam się nad zrobieniem domowej siłowni.. Mniej więcej orientowałem się w temacie i szukałam cen, aby wiedzieć jakie koszty poniosę, jednak nie mam pojęcia czy mam użyć jakiejś specjalnej nawierzchni sportowej, aby amortyzowała ciężar czy na suchym betonie wystarczy.
Reply
#21
Kocham fotografię. Jak myślicie czy warto ukończyć kurs z Photoshopa z https://inauka.pl/  ?
Reply
#22
odkąd zatrudniłam się w policji to praca jest moim hobby. Duzo czasu spedzam na siłowni pracując nad swoją kondycją.  Jeśli byś także chciała  spróbować swoich sil w policji. To tutaj https://www.rekrutacja-do-policji.pl  jest krok po kroku wytłumaczone jak wygląda rekrutacja. Warto podjąc wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze.
Reply
#23
ja kocham podróże, szczególnie nad morze Smile wiem gdzie można znaleźć ładny pensjonat w Międzyzdrojach, Trójmieście, czy w Kołobrzegu, mam większość miejscowości zaliczonych Smile
Reply
#24
może warto napisać też co nieco o naszych znajomych czy rodzinie? mój brat kocha sporty ekstremalne i często skacze ze spadochronem, za to moja najbliższa przyjaciółka jest wedding plannerem, czyli zajmuje się organizacją wesel, jak również prowadzi szkolenia dla konsultantów ślubnych, myślę że to ciekawa praca, jak i hobby Smile
Reply
#25
Lubię w wolnych chwilach czytać książki naukowe. Dowiaduje się z nich wielu ciekawych informacji, które poszerzają moje horyzonty. Jakiś czas temu trafiłam na teorię inteligentnego projektu - wiecie co to? Ciekawa koncepcja świata, o której warto poczytać. Polecam książki fundacji enarche.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)