Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki grzejnik do łazienki?
Dzień dobry zastanawiam się jaki grzejnik wybrać do małej łazienki
Odpowiedz
Weź biały drabinkowy. W łazience takie zdają najlepiej egzamin.
Odpowiedz
Ja widziałem kiedyś takie poziome rurkowe, w które można po prysznicu włożyć ręcznik by sechł, myślę, że to dobry bajer.
Odpowiedz
Ciekawe wzory nowoczesnych grzejników znalazłem ostatnio w OBI. Szczegolnie spodobały mi się dwa. Jest to jeden typ grzejnika ale w dwóch kolorach Czarnym i białym.
Grzejniki są ze szkła. I tak sobie myśle,że taki grzejnik sam w sobie może stać sie głowna dekoracją pomieszczenia.Zobaczcie sobie sami jak to świetnie wygląda:
[Obrazek: 279661_1.jpg]
[Obrazek: 279662_1.jpg]
Odpowiedz
No fajne te grzejniki, nie ma co mówić, ale do małej łazienki się nie nadają. Do małej łazienki, najlepiej pasuje minimalistyczny grzejnik, taki jak Drada od Instal Projekt . A jak ktoś chce poszaleć i sprawić by łazienka nabrała charakteru, a grzejnik był także elementem dekoracyjnym, to może zdecydować się na jakiś mocny kolor grzejnika.
Odpowiedz
A znacie może ofertę sklepu Mat-dom? Polecam sprawdzić jeśli nie znacie tego sklepu, bo mają dobrej jakości grzejniki łazienkowe w przystępnej cenie. Każdy znajdzie tam produkt dla siebie. Ja jestem fanką ciemnych, surowych i industrialnych grzejników, ale są tam też grzejniki w innych wersjach kolorystycznych w tym w klasycznej bieli o bardziej standardowym wyglądzie. Polecam!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości