Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opiekacz.
#1
Hejka kochani, właśnie zaczęłam wyposażać swoją kuchnię i tak zastanawiam się nad zakupem opiekacza marki Adler http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3039 do ciasteczek.  Bardzo lubię piec, gotować i przyrządzać najróżniejsze potrawy czy desery.  A to urządzenie wydaje mi się całkiem dobre. Czy ktoś z was je ma?
Reply
#2
polecam opiekacz z Tefala, używam go od wielu lat i nadal działa jak należy, taki z wymiennymi płytkami do grilla, tostów, gofrów itp
Reply
#3
Moim zdaniem w wyposażeniu każdej kuchni powinien się znaleźć Grill Elektryczny to niezwykle praktyczne urządzenie, a teraz na stronie decofire.pl jest wyprzedaż, także warto tam zajrzec.
Reply
#4
Fajnym pomysłem jest też zakup opiekacza, ale z wymienianymi blaszkami, dzięki czemu może służyć, np za grill elektryczny, gorfownicę i i opiekacz do kanapek. Ja mam taki sprzęt i bardzo sobie go chwalę, bo nie zajmuje mi zbyt wiele miejsca, a pełni kilka funkcji. Wiem, że może też przez to nie jest on najlepszej jakości, ale na początek zdecydowanie może być Smile
Reply
#5
Zastanawiam się jaki producent jest najlepszy. Chcę zainwestować w droższe ale wytrzymałe urządzenie.
Reply
#6
Jakiej firmy opiekacz polecacie?
Reply
#7
A co powiecie o mikrofalówce? Chcielibyście ją posiadać?
Reply
#8
Opiekacz jest bardzo przydatny w kuchni - zgodzę się.
Reply
#9
Odpowiednie urządzenia w kuchni to podstawa, aby ułatwić sobie gotowanie czy sprzątanie.
Reply
#10
Co do wyposażenia profesjonalnej kuchni to nawet warto byłoby pomyśleć nad pojemnikami ekologicznymi, typu pojemniki na sałatki, czy na inne potrawy. W końcu jestem przekonana, że na wynos też będziecie sprzedawać posiłki... Jakby co firma EcoWay Supply dysponuje w ofercie opakowaniami najwyższej jakości i tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)