Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie o panele ze szkla
#1
Cześć, czy panele kuchenne ze szkła to dobry pomysł przy remoncie kuchni ? Bo na stronie fototapetka.eu widziałam w niskiej cenie i mi się bardzo podobały ale zależy mi na opinii fachowców czy sa trwałe i czy warto w nie inwestować.
Reply
#2
Mam takie u siebie w domu - u mnie się sprawdziły
Reply
#3
Pierwsze słyszę o panelach ze szkła Smile bardzo ciekawi mnie jak takie cuda wyglądają? są przeźroczyste i stosuje się je na podłodze? widac przez nie beton lub jakieś inne warstwy znajdujące się pod nimi? :o
Reply
#4
Jeżeli ktoś z Was ceni sobie najwyższą jakość i chciałby przetestować dobre produkty to mogę polecić http://victoria-rolety.pl. Sprawdzone źródło, szybka dostawa i miła obsługa!
Reply
#5
No nie wiem, mnie się to wydaje mało praktycznym i drogi rozwiązaniem.
Reply
#6
A ja mam już od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Panele szklane są o tyle fajne, że można wybrać sobie dowolny wzór pod siebie. I wbrew pozorom bardzo łatwo się je czyści Smile
Reply
#7
moim zdaniem fajny pomysł
Reply
#8
Ja mam panele ze szkła w kuchni Smile też zastanawiałam się czy to dobre rozwiązanie, ale zaryzykowałam i nie żałuję Smile obecnie jest bardzo duży wybór takich paneli, więc można znaleźć coś ciekawego. Jedynym minusem jest to, że przy wyborze takiego rozwiązania musisz liczyć się z większymi kosztami remontu.
Etykieta antykradzieżowa- gwarancja zwiększonej wydajności.
Reply
#9
Panele ze szkła to na pewno efektowne posunięcie. Jak jest z utrzymaniem takich paneli?
Reply
#10
No jasne, sami również postawiliśmy na tego typu panele szklane z grafika. W dodatku panele szklane mamy nie tylko na ścianie, ale także na niektórych frontach kuchennych i całość bardzo fajnie się komponuje. Jest to nie tylko zabieg estetyczny, ale także funkcjonalny, Takie panele wykonała nam na zamówienie firma Centrum Obróbki Szkła Bochnia https://obrobkaszkla.pl/oferta/lacobel-i...z-grafika/ w Bochni, ale oni mają także oddziały w Brzesku i Krakowie. Zamówienie wykonali terminowo, w dobrej cenie, spisali się świetnie. Panele pasują nam pod każdym względem, są idealne, polecam.
Reply
#11
Ja mam taki panel i od prawie roku sprawdza się rewelacyjnie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)