Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panele czy płytki
#1
Co na ścianę panele gipsowe czy płytki - proszę o wasze opinie
Reply
#2
Jezeli chcesz co jakiś czas zmieniać wystrój wnętrza to panele, można je malować dowolną ilość razy
Zobacz mój blog - http://dociekliwy.co.pl/
Reply
#3
ja bym była za płytkami albo kamieniem ozdobnym. Szczególnie to drugie.
Reply
#4
Cześć! Wydaje mi się, że to zależy od pomieszczenia w którym mają się te materiały znajdować. Wiadomo - płytki lepiej sprawdzą się w kuchni i łazience, a panele w salonie. Pozdrawiam!
Reply
#5
Chyba jednak płytki, są bardziej trwałe niż panele gipsowe
Reply
#6
Wydaje mi się, że to zależy od pomieszczenia w którym mają się te materiały znajdować. Wiadomo - płytki lepiej sprawdzą się w kuchni i łazience, a panele w salonie.Aktualnie nowe trendy trochę wymuszają układanie płytek .szara cegiełka , czarna cegiełka , płytka 10x20 to top współczesnego designu .
Reply
#7
Polecam płytki

obecnie jest taki wybór ciekawych wzorów płytek, ze nie ma problemów z dopasowaniem ich do stylu w łazience
będą łatwiejsze w utrzymaniu w czystości

Jak również łatwiej będzie znaleźć ekipę, która położy nam je dobrze bo więcej osób zna się na kładzeniu płytek, niż na kładzeniu paneli dekoracyjnych
https://qinvestment.pl/
Quality Investment Sp. z o.o.
ul. Raciborska 2/23
30-384 Kraków
NIP: 6762535932
Regon: 368263970
Telefon: +48 530 723 966
Email: biuro@qinvestment.pl
Reply
#8
Jeśli w domu sa maluchy to bez dwóch zdan moim zdaniem powinno sie iść w drewno na podłodze. Drewno jest cieplejsze, dobrze amortyzuje wlasnie temperature zima, jest solidne, wytrzymałe i bezpieczniejsze. Raz w tygodniu myjemy podlogi, wiec bez zbednego czyszczenia. Po prostu drewno to drewno
Reply
#9
Kolega pytał "co na ścianie" więc raczej nie interesuje go podłoga... :p
Reply
#10
Wszystko zależy też od wnętrza, panele sprawdzą się na przykład w salonie, a płytki bardziej w łazience lub kuchni.
Reply
#11
Raczej wolałabym drewno, które jest teraz bardzo modne.
Reply
#12
Według mnie panele.
Reply
#13
Ja jestem za płytkami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)