Forum
Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? - Wersja do druku

+- Forum (https://remont.biz.pl/forum)
+-- Dział: Remont (https://remont.biz.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Mieszkanie (https://remont.biz.pl/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? (/thread-366.html)Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? - bosfos - 2018-02-09

Co polecicie? Dodam,że zależy mi tutaj zarówno na wyglądzie blatu jak i na jego użyteczności.


RE: Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? - person - 2018-02-09

W takim razie polecam albo granit albo konglomerat. Niektórzy decydują sie na marmur, aczkolwiek moim zdaniem znacznie bardziej wytrzymały będzie granit. Najlepiej jest poszukać doświadczonego kamieniarza. W takich miejscach będzie taniej i lepiej niż przez pośredników ( na przykład studia mebli kuchennych)
Nie polecam drewna. W teorii jest to bardzo wytrzymały materiał. W praktyce nie jest tak mocny jak granit i może się rysowac. Można oczywiście drewno odnowić ale może byc to kłopotliwe.


RE: Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? - Kraska - 2018-02-13

Moim zdaniem najlepsze są blaty kamienne. Są one bardzo trwałe i wytrzymałe, ponadto łatwo jest je utrzymać w czystości Wink Nie trzeba się również martwić, jeśli coś się wyleje, ponieważ są odporne na wszelkie czynniki termiczne i chemiczne Wink


RE: Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? - Adi - 2018-03-08

O widzę, że mają bardzo szeroki asortyment i można u nich znaleźć naprawdę fajne blaty. Orientujesz się, jak cenowo stoją?


RE: Jaki najlepszy materiał na blat kuchenny? - Adi - 2018-03-12

mi się bardzo podobają blaty z prawdziwego drewna, ale słyszałem, że są trudne w utrzymaniu. Nie wspominając już o ich cenie.