Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrazy na ścianę
#1
Jak dla mnie obrazy to także świetna opcja, szczególnie takie dość specyficzne w formie fotoobrazów. Bardzo fajne produkty tego rodzaju z dowolnym zdjęciem i wybranej gamie kolorystycznej możemy zamówić, decydując się na ofertę . W tym przypadku bowiem nadruk powstaje w oparciu o najbezpieczniejszą na rynku technologię drukowania HP Latex. Jest ona przyjazna dla naszego zdrowia, a co więcej bezwonna. Dzięki temu taka ozdoba do naszego domu może cieszyć w 100 procentach, zwłaszcza jeżeli do jej wykonania wykorzystamy ważną dla nas fotografię.
Reply
#2
Jak dla mnie takie fotoobrazy to na pewno świetna opcja, jeżeli chodzi o dekoracje. Nie mniej jednak na pewno warto zaopatrzyć się w odpowiednie elementy metalowe, dzięki którym bez problemu je przymocujemy. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą hurtowni Normazet . Znajdziemy tam bowiem szeroki wybór metalowych elementów łącznych w tym chociażby wkręty. Przy czym możemy tutaj skorzystać zarówno z takiej opcji jak wykonanie nietypowych elementów metalowych na indywidualne zamówienie.
Reply
#3
Moim zdaniem fotoobrazy są nie są przesadnie gustowne. Jeśli chodzi o dekorację ścian to stanowczo preferuję prawdziwe obrazy, rysunki lub grafiki wykonane jedną z tradycyjnych technik druku. Cenię również nowoczesne grafiki cyfrowe, zwłaszcza wesołe zawierające kolorowe elementy mogą stanowić doskonałą propozycję. Smile
Reply
#4
W mi właśnie podobają się stylowe kuchnie z plakatami albo fototapetami. Co prawda my kupiliśmy plakat niby dla dzieci, ale jakoś idealnie wpasował się w klimat vintage, a barwy wyglądają naprawdę dobrze
Reply
#5
kuchnia z plakatami? jakoś mi się to nie widzi
Reply
#6
Obraz na ścianę w salonie to bardzo fajny pomysł - a po bokach obrazu - kinkiety nowoczesne - które doświetliłyby obraz. Taki pomysł doskonale sprawdzi się jeżeli mamy pustą ścianę nad kanapą w salonie. Wtedy kinkiety stanowiłyby dekoracyjne oświetlenie dla obrazu, a także uzupełniające oświetlenie "strefy kanapowej".
Reply
#7
(2017-05-17, 12:45:52)Jarko Wrote: Jak dla mnie obrazy to także świetna opcja, szczególnie takie dość specyficzne w formie fotoobrazów. Bardzo fajne produkty tego rodzaju z dowolnym zdjęciem i wybranej gamie kolorystycznej możemy zamówić, decydując się na ofertę  . W tym przypadku bowiem nadruk powstaje w oparciu o najbezpieczniejszą na rynku technologię drukowania HP Latex. Jest ona przyjazna dla naszego zdrowia, a co więcej bezwonna. Dzięki temu taka ozdoba do naszego domu może cieszyć w 100 procentach, zwłaszcza jeżeli do jej wykonania wykorzystamy ważną dla nas fotografię.

Jaram się portretami pop artu, jeżeli masz mieszkaniu aranżowane w nowoczesnym stylu to wpisze się na maxa. Kolorowe, niestandardowe na pewno to będą obrazy, które w stanie zaciekawić każdego gościa.
Reply
#8
Chodzi o fototapety? Jak dla mnie pomysł nietrafiony, ale to tylko ze względu na to, że często zmieniam upodobania co do wystroju samego nętrza. W rzypadku fototapety zmiana to już większa sprawa.
Reply
#9
Czy ja wiem.... Na pewno o wiele łatwiej jest zmienić fototapetę niż przemalowywać całe pomieszczenie. Szczególnie,że chodzi o jedną ścianę. Zauwazyłem,że w Polsce wiele osób rezygnuje z obrazów na ścianach. Większość dekoracji skupia się w obrębie dolnej połowy pokoju co jest błędem bo przez to gonie symetria pomieszczenia.
Polecam dodatki w stylu naklejek ściennych:
[Image: wall-sticker-lezki-2.jpg_alpha-127_cr-wp-hp_269x322.jpg]
ewentualnie takie makatki
[Image: makatkasznurki_1509896707.jpg_alpha-127_...69x322.jpg]
Reply
#10
(2018-01-15, 07:18:37)bosfos Wrote: Czy ja wiem.... Na pewno o wiele łatwiej jest zmienić fototapetę niż przemalowywać całe pomieszczenie. Szczególnie,że chodzi o jedną ścianę.
U nas jest właśnie taka tapeta tylko na głównej ścianie, pozostałe do 1/3 mamy ozdobne panele drewniane, więc tego fragmentu malowanego do odświeżania co jakiś czas nie ma aż tak strasznie dużo. Grunt to tak podzielić sobie każdą z realizacji, aby potem bez większych nakładów czasowych móc ją zmienić.
Reply
#11
Ja nie jestem fanem obrazów, ani dekoracji ściennych. Osobiście najbardziej mi się podobają jasne, gładkie ściany. A fototapety wydaje mi się, że już wyszły z mody.
Reply
#12
Aktualnie mamy na ścianach
fototapety
obrazy drukowane na płótnie
obrazy malowane
oraz sporo plakatów

Stawiamy na rożnorodność w pomieszczeniach. Coś takiego nam sie właśnie podoba. NIe ograniczamy się do jednego rodzaju dekoracji
https://lublinrolety.pl
Usługi Remontowo-Budowlane Start
ul. Konrada Wallenroda 2c/5
20-607 Lublin
NIP: 9462168253
Regon: 060343621
tel.: 693 466 295
e-mail: info@lublinrolety.pl
Reply
#13
Od zwykłych obrazów już się chyba odchodzi, ale bardzo podoba mi się pomysł tych fotografii drukowanych na płótnie. Muszę pomyśleć o takim czymś w salonie.
Reply
#14
Mi się podobają te: naklejkomania.eu/obrazy-5-czesciowe/8748-obraz-miasto-nowy-york-512.html Lubię takie kilkuczęściowe obrazy. Zajmują większą powierzchnię, ale nie wyglądają przytłaczająco. Mam w domu szare ściany więc ten motyw z Nowym Yorkiem będzie naprawdę dobrze pasował Smile
Reply
#15
Duży wybór obrazów znajdziecie tutaj: https://tapetuj.pl/category/obrazy Każdy ma inny gust, wiec nie ma co polecać konkretnych. Ja bardzo lubię dekoracje ścienne, nie podoba mi się, jak ściany są puste. Coś musi się dziać w pomieszczeniu Smile
Reply
#16
Zamiast obrazu na ścianę, może warto wybrać fototapetę artystyczną z https://www.roomart.pl/dekoracja-wnetrz/...tystyczne/? Według mnie wzory wyglądają fantastycznie, a ceny są dużo mniejsze niż za tej wielkości obrazy. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Według Was fajnie wyglądają te fototapety?
Reply
#17
Ściana porośnięta mchem to coraz częściej spotykany widok w domu. Warto zrezygnować z tradycyjnych obrazów czy tapet, właśnie na rzecz takich ścianek. Sprawdźcie ofertę https://jukogreendesign.pl/oferta/ - tam znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Reply
#18
Coś pięknego ten mech na ścianie <3 a jak to mniej więcej wygląda cenowo? I czy trzeba o to jakoś specjalnie dbać?
Reply
#19
Obrazy to dobry pomysł na dekorację ścian, można dopasować je kolorystycznie do ogólnego wystroju wnętrza.
Reply
#20
Nie wszystkie obrazy przypadają mi do gustu, ale o gustach się nie dyskutuje.
Reply
#21
Brzmi spoko, ale takie oprawione, czy mówisz o naklejkach na ścianach?
Reply
#22
Obrazy są piękne, nadają pomieszczeniu duszy. Mnie się najbardziej podobają abstrakcje, ale w żywych kolorach.
Reply
#23
Świetną sprawą są również takie https://decorsystem.pl/gzymsy-styropiano...,c206.html gzymsy styropianowe. One mogą pięknie podkreślić naszą zewnętrzną część domu, jak i wszelkie nasze wnętrza. Wszystko w zależności od tego, jaki dokładnie wybierzecie produkt i jaki będziecie mieć pomysł na jego wykorzystanie, bo opcji jest wiele.
Reply
#24
Teraz są także fajne postery, które mozna oprawić i powiesić na ścianach. To ciekawie wygląda, osobiście mam takie postery i polecam.
Reply
#25
Nie mamy u siebie wielu obrazow. Obecnie mam ściany działowe w domu z silki. A kto ma ściany działowe z tego materiału to na pewno wie, jak trudne jest cokolwiek do wywiercenia. Poza tym nie jesteśmy fanami takich dekoracji.

Mamy ściany pomalowane na biało i w praktycznie każdym pomieszczeniu fototapetę. Uważam, ze prezentuje się to całkiem nieźle. I daje bardzo mocny dekoracyjny efekt. Tapety kładliśmy samodzielnie, zdecydowaliśmy się na tapety winylowe, które zamawialiśmy w  sklepie Leroy Merlin.  Sklep mogę polecić, szczególnie biorąc pod uwagę jakość oferowanych tapet i ceny w sklepie.
Osobiscie lubie takie nowoczesne przestrzenne wzory:
[Image: tapeta-w-salonie.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)