Forum

Full Version: Od jakiej firmy sprzety agd do kuchni
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jak w temacie.

Chciałbym zamowic sobie nowe sprzęty do kuchni i zastanawiam sie obecnie na jakiej firmy sprzety postawić.
Z takiej firmy, z jakiej odpowiadaja ci parametry, cena i wyglad. Nie wiem skad przekonanie, zeby kupowac sprzet jednego producenta... ja mam pralke samsung, suszarke electrolux, zmywarke bosch, piekarnik whirlpool, lodowke samsung, plyte electrolux i okap z amica. Z kazdego sprzetu jestem zadowolona, bo spelnia moje wymagania odnosnie opcji, a nie „metki“.

Dobrze jest na pewno szukać promocji w sklepach agd. Można znaleźć korzystne kody rabatowe.

Zerknij sobie tutaj:
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/garneczki

Na stronie sa takie kody rabatowe.
Na pewno nie kupiłabym agd od Amici.
A zastanawiałeś się nad zakupem sprzętu firmy https://www.bosch-home.pl/ ? Mają teraz super ofertę sprzętu kuchennego, sama korzystam obecnie z ich nowego piekarnika z funkcją pary i świetnie się sprawdza. Zastanawiam się też nad wymianą części sprzętów, właśnie na Boscha, dam znać jak reszta będzie działać.  Smile
Wiele zależy od samego sprzętu, co konkretnie chcesz kupić, a także zakresu cenowego. Osobiście polecam Zelmera, jak dla mnie maja bardzo dobre maszyny.
Jeśli chodzi o duże agd to chyba nie mogę polecić żadnej konkretnej firmy. Natomiast znam ekspertów w dziedzinie porządków, jak dla mnie wygrywa ta firma https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/o...budowlane/ ponieważ ich maszyny są jakby to powiedzieć - nie do zajechania, są prawie że niezniszczalne. Pracowałem z nimi na budowie, teraz używam w domu przy drobnych remontach i sprzątaniu, polecam. A taka lodówka, cóż, prędzej czy później zaczną się z nią problemy i trzeba będzie dzwonić po serwisach.
Wszystko zależy też od danego sprzętu agd, ale często mój wybór pada na firmę Samsung, ponieważ mają jakościowe rzeczy.
Najlepiej kupić takie, jakie będą nam odpowiadać, nie muszą być nawet tej samej firmy, naprawdę.
Sam zastanawiam się właśnie nad zakupem lodówki, nie wiem na co najlepiej się zdecydować.