Forum

Full Version: Rolety do domu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jakie według was rolety będą najlepsze dla domu? Widziałam ciekawe propozycje na drutex.pl i są fajne. Producent, okien, drzwi i rolet, a więc oferta dla niektórych jedna dla całego asortymentu. Moim zdaniem sprawdzi się rewelacyjnie.
(2020-06-11, 21:51:13)Fiigu Wrote: [ -> ]Jakie według was rolety będą najlepsze dla domu? Widziałam ciekawe propozycje na drutex.pl i są fajne. Producent, okien, drzwi i rolet, a więc oferta dla niektórych jedna dla całego asortymentu. Moim zdaniem sprawdzi się rewelacyjnie.
Ja sprawdził bym salon Sobimex - https://www.sobimex.pl/ wiem że tam mają największy wybór i doradzą najlepiej, szczególnie osobie która nie zna się na tego typu tematach. Rolet jest sporo rodzajów, niektóre mogą jednak nie pasować do konkretnych typów okien. Tam eksperci doradzą nam czym się kierować oraz na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Zaoszczędzimy dzięki temu sporo czasu i pieniędzy, dostaniemy też produkty wyjątkowej jakości.
A może dzień noc? One są chyba najpraktyczniejsze i całkiem tanie Wink
Ja mam w domu rolety dzień noc Smile bardzo praktyczne rozwiązanie, poza tym całkiem ładnie się prezentują Smile wszystko też zależy od tego jaki budżet możemy przeznaczyć na rolety Smile
Chciałabym na pewno kupić żaluzje drewniane ale nie są takie tanie jakby się mogło wydawać Sad
A co sądzicie na temat rolet zewnętrznych? Z tego co widzę, to założenie takich rolet nadaje mieszkaniu nowoczesny wygląd. Widziałem kilka ładnych zdjęć na tej stronie - https://anrolrolety.pl/ Rolety tego typu skutecznie chronią mieszkanie przed gorącymi promieniami słońca, a także odgraniczają nas od spojrzeń ciekawskich przechodniów i sąsiadów.
Jak masz dom lub mieszkasz na parterze, to na pewno warto postawić na rolety zewnętrzne. Z wewnętrznych najbardziej podobają mi się dzień noc i na takie postawiłam. Dodatkowo tutaj znalazłam wskazówki, jak je czyścić, dzięki czemu będzie to zakup na lata.
Moim marzeniem od dawien dawna są żaluzje drewniane.
Rzuć okiem na ofertę firmy Medrus https://medrus.pl/. Znajdziesz tam między innymi okna warszawa, ale także drzwi i dodatki takie jak rolety czy też parapety. Z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednie rolety i nie tylko.