Forum

Pełna wersja: Założenie konta w banku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy doradzicie w jakim banku warto jest otworzyć sobie konto osobiste?

Szukam najlepszej mozliwej opcji na otwarcie konta
Polecam zwrócić uwagę na opłaty. Podstawowa opłata dotyczy prowadzenia rachunku. Obecnie większość banków jej nie pobiera, dzięki czemu banki reklamują swoje oferty jako bezpłatne konta bankowe, co nie zawsze jest prawdą. Za powszechną praktykę uchodzą bowiem w teorii zupełnie darmowe konta bankowe, które tak naprawdę są bezpłatne wyłącznie pod warunkiem, że co miesiąc zasila się je określoną kwotą, która jest rózna dla różnych banków.

Na stronie jest aktualny ranking kont, https://www.tanie-konto.pl na którym możesz sobie zobaczyć sam jak takie opłaty się przedstawiają.
Trafne spostrzeżenia.

Na rynku mamy dość szeroką ofertę konta dla firm. W tym rachunki dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom. Prowadzone za prawdziwe 0zł, bez ukrytych haczyków. Jest też kwestia dopasowania oferty do potrzeb konkretnego użytkownika. Jego preferencji i decyzji finansowych. To wszystko powinno być uwzględniane w wyborze banku, dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Moim zdaniem najlepsze konto dla małej firmy to ror, który bank oferuje z całym pakietem innych korzyści. W tym kartą wydawaną i użytkowaną bezpłatnie. Moim zdaniem oferta na rynku spokojnie zaspokaja większość potrzeb przedsiębiorców. Pozwalając wybrać najlepsze konto firmowe, dla klientów, którzy stawiają na prowadzenie rachunku bez opłat.  Cool