Forum

Full Version: Jakie dobre biurko do gabinetu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Szukam aktualnie dobrego i wygodnego biurka do gabinetu Liczy się dla mnie to aby biurko miało dużą powierzchnię pracy....

Co byście mi polecili?
Jest kilka rzeczy, na które warto jest zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego biurka do gabinetu. Biurko ma zachęcać do pracy, musi być więc wygodne, stylowe oraz w pełni funkcjonalne - dobrze jeśli tak jak wspominasz miało duży blat. Najlepiej, by biurko dominowało w przestrzeni, ale jej nie przytłaczało. Warto, by miało wysuwaną część na klawiaturę i było dostosowane do Twojej wysokości (dobrze, by można było regulować wysokość biurka). Najlepsze biurka mają również półki, dzięki którym można trzymać pod ręką najważniejsze dokumenty.
To powinno Ci się spodobać:
[Image: Biurko-SILVIA-P-meblearkadius_pl-2.jpg]
Dokładnie coś takiego chciałam zaproponować jak pisze @IRK tylko chyba w wersji bardziej nowoczesnej z salonów agata https://www.agatameble.pl/meble/biurka-k...aly-polysk U nas graficy w firmie maja takie biurka żeby mieli swobodę ruchów przy komputerze, ale tez osobno przy rysownikach. Narożne biurka są też dużo prostsze w ustawieniu
Zależy co kto lubi i jaki styl panuje w gabinecie. Skoro jednak poszukujesz takiego, które ma odpowiedno dużą powierzchnię to może zobacz na superwnetrze.pl powinno sie udać, bo wybór maja ogromny. Sama u nich wybierałam i to nie tylko biurka bo krzesła również. Niedługo będziemy otwierać drugi oddział i po zakupy również udam sie do nch.
A oglądałaś na olx? Ja tak kupiłam połowę mebli, bo w sklepach nigdy nie umiałam znaleźć tego co chciałam :p
Oprócz biurka musisz również zadbać o wygodny fotel. Najlepiej wybierać fotel ergonomiczny https://www.bemondi.pl/blog/wybor-najbar...aje,7.html. Fotel ten dopasowuje się do naszej postawy ciała i zapewnia komfort pracy. Wybierając fotel do biura warto zwrócić uwagę z jakich materiałów wykonane jest siedzisko, a także oparcie fotelu.
Polecam krzesła biurowe firmy TOBO. Bardzo wygodne !!!
Wbrew pozorom nie jest tak łatwo wybrać dobre meble biurowe, które będą wygodne i przyjazne dla pracowników. Sam stałem przed tym problemem jeszcze jakiś czas temu dlatego polecam artykuł https://katowice24.info/meble-biurowe-pr...odpowiada/ to właśnie stąd dowiedziałem się kilku wartościowych wskazówek i porad dzięki którym udało mi się te biuro "w miarę" zaaranżować.
Jak już macie biurko, to jeszcze zapoznajcie się z tekstem tutaj. Znajdziecie w nim wskazówki, jak ustawić ten mebel.
by miało wysuwaną część na klawiaturę i było dostosowane do Twojej wysokości
Nie tylko na meble powinniście zwrócić uwagę, ale również na akcesoria i gadżety, na jakich pracujecie. Od siebie na pewno mogę polecić stemple warszawa z których sama korzystam. Bardzo ułatwiają mi pracę i codzienne obowiązki.
Sklepów meblowych nie brakuje, najlepiej byłoby sprawdzić, jakie są dostępne oferty i przekonać się, czy styl biurka będzie nam odpowiadać.
Jak duże biuro warto kupić?