Forum

Full Version: Fotel do salonu z podnóżkiem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Czy ktoś ma może fotel w salonie z podnóżkiem? Gdzie zamawialiście?
Villadecor:
https://www.villadecor.pl/117-fotele -meble w różnych stylach oraz w różnych tapicerkach. W sklepie możesz kupić sobie wysokiej jakości meble,do których nie będziesz miał praktycznie niczego do zarzucenia.
Fotel cęsto jest częścią zestawu wypoczynkowego, ale wcale nie musi być jego integralnym elementem. Wszystko zależy od fantazji w wystroju wnętrza. Z jednej strony producenci proponują bardzo nowoczesne kształty – opływowe lub kanciaste, bez dekoracji. Takie fotele zaskakują swoją prostotą, czasem wyrazistym kolorem lub niestandardowym wykończeniem. Dla zwolenników stylu minionych epok producenci przygotowali dostojne, zdobne fotele.
U mnie przy kanapie stoi taki:
[Image: tapicerowany-fotel-do-sypialnisalonu-new-york.jpg]
(2019-02-06, 12:33:14)person Wrote: [ -> ]Czy ktoś ma może fotel w salonie z podnóżkiem? Gdzie zamawialiście?
Sam ostatnio zastanawiałem się czy warto jest inwestować w ten podnóżek czy nie warto. Jednak obecnie mam taki fotel i jestem zdania, że jest to jednak dobry wybór. Podnóżek może mieć formę miękkiego taboretu, pufa lub stołka. Jeśli jest w miarę płaski, może w razie potrzeby pełnić funkcję stolika kawowego, półki na czasopisma albo - jeśli posiada pojemnik - miejsca do przechowywania podręcznych drobiazgów. 
Zerknij sobie na fotele tutaj https://mebel4u.pl/fotele-relax-2/

Warto tutaj stawiać głównie na komfort.  Nie zawsze wzornictwo i wygoda ida w parze. Niestety. Ten fotel jest świetny:
[Image: ddfc24ae0aa9d155ac4107f088237e9076706058.jpg]
Ja mam taki fioletowy w kwiaty, kupowałam w Ikei, są bardzo wygodne.
Takie rozwiązania z podnóżkami chyba są coraz powszechniejsze, z tego co widzę w sklepach.
Jeśli wciąż zastanawiasz się jaki mebel pozwoli Ci na stworzenie strefy komfortu o jakiej marzysz to nie myśl dłużej i kup sofę 2,5-osobową Chesterfield Modern, a do niej wygodny fotel z tej samej linii mebli, lub jeśli posiadasz większą przestrzeń w domu sofę trzyosobową. Dzięki temu Twój salon będzie jedyny w swoim rodzaju, a Twoja rodzina podziękuje Ci za każdą chwilę spędzoną na tej sofie https://slf24.pl/sofa-2-5-osobowa-cheste...odern.html.