Forum

Full Version: Meble do pokoju nastolatka
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jakie meble spiszą się Waszym zdaniem najlepiej w pokoju nastolatka? 
Zastanawiamy się aktualnie co kupić....
Proponuję kupić meblościankę z biurkiem.
Jest to najpopularniejsza wersja meblościanki młodzieżowej. W skład segmentu wchodzi duże biurko, na którym można postawić komputer, szafa na ubrania, regał na książki oraz dodatkowe szafki i szuflady. Bogactwo wzorów wśród tego typu mebli młodzieżowych pozwala wybrać odpowiedni model zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, polecam jednak nie wybierać meblościanek w mocnych kolorach, ani tym bardziej z wzorami bajkowymi czy zwierzątek. Dziecko szybko rośnie i nie ma sensu wymieniać meblośćianki w najbliższym czasie...

[Image: system-finnes-5.jpg]
U mnie też meblościanka dobrze się sprawdziła w pokoju syna. Do niej dobraliśmy jakieś dodatki, na przykład donice z kwiatami, zegary ścienne dla młodzieży czy tablice korkowe, żeby całość lepiej wyglądała i była trochę bardziej praktyczna. Takie rozwiązanie było trwałe i wyglądało dobrze przez ładnych parę lat.
Na pewno kluczową sprawą jest biurko - link i odpowiednie krzesło. Każdy nastolatek dużo czasu spędza ucząc się i siedzą po prostu przy komputerze więc koniecznie musi mieć taki biurowy kącik w pokoju.
Podstawą jest łóżko, szafa na ubrania i biurko z krzesłem. Dużo zależy też od tego jak duży jest pokój, żeby go nie zagracić Smile Jeśli to nastolatek to na pewno warto go też zapytać o zdanie i zaproponować pomoc przy wyborze Smile
Chyba najważniejsze w pokoju młodzieżowym, no może zaraz po łóżku, jest biurko, które sprawdzi się nie tylko podczas nauki, ale np. grania na komputerze czy innej rozrywki. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze podpowiadają tutaj, niezwykle istotne są wymiary, które powinny być dostosowane do wzrostu nastolatka.
Hmm, ciężko mi coś doradzić.. ale jak tak myślę, to może warto wziąć pod uwagę meble pod wymiar? Ja sama w domu, w swojej sypialni, zdecydowałam się na takie rozwiazanie i jestem z niego bardzo zadowolona. Takie szafy są uniwersalne, ponadczasowe. Wejdźcie na stronę tej firmy: https://szafynawymiar.waw.pl/ - ja właśnie z ich usług korzystałam, a przy tym mogłam liczyć na super doradztwo.
Zastanawiam się nad łóżkiem piętrowym. Co Wy na to?
Fotele gamingowe to rozwiązanie dla osób, które potrafią sporo czasu spędzać przed ekranem monitora. Niezależnie od tego, czy uczą się programowania, czy grają, warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Przyda się do tego odpowiednio wyprofilowany fotel, którego cechy ergonomiczne oraz zastosowane rozwiązania pozwalają na personalizację ustawień. Dzięki temu nasza pociecha otrzyma odpowiednie wsparcie sylwetki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej przeczytajcie ten artykuł https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,15273720.html
Myślę, że nastolatek może już sam wybrać sobie meble do pokoju. Pokaż mu ofertę https://lubiemeble.pl/outlet i niech decyduje. Dzięki temu będzie czuł się w swoim pokoju jeszcze lepiej.
Na pewno ważnym elementem jest biurko, trzeba dobrać jego wysokość do wzrostu dziecka.
Meble dla dzieci przede wszystkim powinny być bezpieczne, wygodne w użytkowaniu, odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. A do tego oczywiście modne, bajecznie kolorowe i po prostu fajne. Takie, które sprawią, że maluch nie będzie chciał wychodzić ze swojego pokoju.
Warto zastanowić się nad porządną szafą do pomieszczenia. Ja ostatnio zdecydowałam się na szafę z lustrem https://mks-meble.pl/szafa-z-lustrem-iwa...16365.html. Ten model szafy polecany jest w szczególności właścicielom niewielkich mieszkań, tanie szafy przesuwne to również alternatywa dla modeli wnękowych, robionych na wymiar. W dodatku biała szafa z lustrem optycznie powiększy pomieszczenie, w którym się znajduje.
Przydać może się też odpowiedni fotel do biurka. Nastolatkowie zazwyczaj dużo czasu spędzają przed komputerem, ważne będzie więc, aby było to wygodne i zdrowe dla ich kręgosłupa. Tutaj, można przyjrzeć się bliżej jednemu z producentów ergonomicznych foteli biurowych i temu, jakie rozwiązania proponują.