Forum

Full Version: Białe meble
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Czy ktoś ma białe meble w mieszkaniu? Jak takie meble się u Was sprawdzają? Czy jesteście z nich zadowoleni?
Warto z uwagi na to, ze biel jest kolorem bardzo uniwersalnym. Z łatwością wkomponują się one w każde wnętrze, bez względu na styl, w jakim jest ono utrzymane – biel pasuje zarówno do stylistyki retro, vintage, jak i nowoczesnej. Kolejną ich zaletą jest fakt, że doskonale łączą się ze wszystkimi innymi kolorami. Możemy więc śmiało zastosować je w kuchni otwartej na salon, gdyż nie zakłócą one jego harmonii.

Poza tym białe meble o wiele łatwiej utrzymać w czystości niż ciemne.Nie widać na nich kurzu.
Białe meble? Czemu nie? Według mnie są dobrym pomysłem. Wink
Ja miałem u siebie w poprzednim mieszkaniu białe meble i zupełnie na nie narzekam. Inna sprawa, że pewnie po jakimś dłuższym czasie nie tylko się opatrzą, ale też mogą delikatnie zmieniać kolor, głównie żółknąć, ale to chyba nieuniknione. Moim zdaniem to o tyle praktyczne meble, że są też łatwe w utrzymaniu czystości i nie widać na nich jakiś niewielkich zabrudzeń (o ile mają chociażby delikatnie lakierowaną powierzchnię, bo taka chropowata jest już trudniejsza do wyczyszczenia).
Dlaczego żółknąć? To chyba zależy z czego są zrobione. Jak w każdym wypadku jakość ma znaczenie. Moja biała kuchnia z salonów agata ma już 2 lata i ani śladu żółci, z utrzymaniem czystości mam wrażenie ze jest duzo łatwiej niz przy ciemnych meblach. Nie widać kurzu, a jak się zabrudzi czymkolwiek to kwestia przetarcia na mokro szmatką
Masz rację, jak są kiepskiej jakości to tak, będą żółknąć. Nasze mają już prawie dwa lata i jakoś nic się z nimi nie dzieje ale troche nas fakt kosztowały. Teraz zastanwaimy sie jeszcze nad tym narożnikiem scandicsofa jest naprawde śliczny i świetnie by wyglądał w naszym salonie. Z tego co przeczytałam to cała konstrukcja jest z drewna zatem solidna, a materiał to bawełna i len wiec odporne materiały no i cena jest kusząca jak za taki mebel. Co o nim sadzicie warto?
Mam w jednym pokoju białe meble a konkretnie sosna śnieżna, są piękne i pakowne
białe meble pasują do wszystkiego i do tego bardzo ładnie wyglądają, także ja bym takie kupiła na twoim miejscu
Ja generalnie jestem za meblami drewnianymi. Takie zdecydowanie są najlepsze, ponieważ cechuje je ponadczasowość oraz niezwykła trwałość. Ja teraz wyposażam swoją jadalnie i też planuje kupić sobie drewniany stół. Nawet mam coś na oku https://nowameblarnia.pl/stoly/masywny-stol-debowy.html . Myślę, że będzie to najlepszy wybór.
Białe meble świetnie sprawdzą się w przypadku stylu skandynawskiego Smile Jeśli jesteście na etapie remontu swojego salonu, to polecam wam zwrócić uwagę na takie meble, jak sofa z funkcją spania. Sama mam na oku taką kanapę, najlepiej w szarościach, aby idealnie komponowała się z resztą wnętrza.